क्रिसमस, नमस्ते पिर्मेन्स क्रिसपीस एक नाश्तेको रूपमा खाईन्छ, एक पोर्चुगलको रूपमा प्रयोग गरिएको छ, वा सलाद, पास्ता र अन्य व्यञ्जनमा बिग्रिएको। नाश्तेको लागि, पोषित एग्सलाई पिर्मेस क्रिसको साथ प्रयास गर्नुहोस्।
पेर्मेसन क्रिसपीप्सले केवल एक अवयवको साथ बनाइन्छ: पतले ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर। एक पटक पकाएको, पनीर एक पतली, क्रान्तिको नास्ता मा परिणत गर्दछ जुन फ्रेकर जस्तै छ। थप स्वादको लागि, केहि थप थप थप विचार गर्नुहोस् जस्तै:
- मसालेदार पिर्मेन्स क्रिस्स
- लेमन जेस्ट पिर्मेस क्रिस्स
- मशरूम पिर्मेन्स क्रिस्स
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/3 पाउण्ड पिर्मेन्स पनीर (पतला पीडा, लगभग 1 कप)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. पहिले देखि ओवन 325 एफ सम्म
2. टुक्रिएको पनीर र काली मिर्च एकसाथ मिलाउनुहोस्।
3. कुकीज पानालाई पङ्क्तिबद्ध पेपर वा नन्स्टिक सिलिकॉन प्याकिङ प्याडसँग लिनुहोस्। टेबलपोनको माप प्रयोग गरेर, पिकेसन पनीर को पाक पानामा पनि मन्डल छोड्नुहोस्। आकारमा 3 इन्च लगभग पतली सर्कलमा प्रत्येक पाउण्ड पनीर को लागी तपाईंको औंलाहरू प्रयोग गर्नुहोस्। निश्चित गर्नुहोस् कि कुनै सर्कलहरू छुटेको छैन।
वा, यदि तपाईं पुरा तरिकाले राउन्ड क्रिसपी चाहनुहुन्छ, एक बिस्कुट कटर तल पकाउने पानामा सेट गर्नुहोस् र गोल मोल्ड भित्र पनीर को पतली तह स्प्रेकलिन्छ।
दोहोरो पनीर चल्दैन सम्म दोहोर्याउनुहोस्।
4. पाँच मिनेट उठाउनुहोस्, वा सुनको र कुरकुरा सम्म। जब क्रिसपस अझै पनि गहिरो छ, तपाईले तिनीहरूलाई केही आकार दिनको लागी काठको चम्मचको ह्यान्डल वरिपरि गुमाउन सक्नुहुनेछ, वा क्रिसपीसलाई ठुलो बाटोको रूपमा छोड्नुहोस्।
पिर्मेस क्रिसपीएसहरू राम्ररी राम्रो हुन्छन् जब तिनीहरू बनाइएका हुन्छन्। यदि बायाँको रूपमा राखिएको छ, क्रिसपीएसले कम खतरनाक र अधिक चीडी पाउँदछ।
यदि तपाइँसँग यो नुस्खा बनाउने पछि अतिरिक्त पर्मेसन पनीर छ भने, पिर्मेसन पनीर प्रयोग गरेर थप व्यञ्जनहरू जाँच गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 79 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 15 मिलीग्राम |
| सोडियम | 331 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 6 g |