Quinoa र पालक muffins - शाकाहारी र ग्लुटेन मुक्त र मासुहीन ब्रंच को लागि एकदम, वा जाने मा एक ठूलो अप्ठेरो नाश्ता। शाकाहारीहरूको लागि प्रोटीनमा उच्च , र एकदम राम्रो तरिकाले लेफ्टिनो quinoa प्रयोग गर्न।
शाकाहारीहरूले अण्डा खाए वा होइन भनेर सोच्दै सोधे? यहाँ भित्तामा अधिक छ कि क्याडाहरू शाकाहारी हुन् वा होइन , साथै तपाईंको आफ्नै विचार थप गर्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्: थप नाश्ता क्विनो व्यंजनहरू
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप quinoa
- 2 कप पानी (वा
- वनस्पति भाथ )
- 4 औँ। पालक (लगभग 1 कप, ढीला प्याकेड)
- 1/2 प्याज (कटाई)
- 2 अण्डा
- 1/4 कप ग्रेटेड पनीर (मैले स्विस प्रयोग गरे)
- 1/2 tsp। अयगान्डो (वा थिम)
- 1/2 tsp। लसुन पाउडर
- 1/2 tsp। नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक माध्यम सससेन मा पानी र quinoa को संयोजन र एक उबाल ल्याउन। लगभग दस मिनेटको लागि लुगा लगाउनुहोस् र क्विनो राम्रो तरिकाले पकाएको छ र तरल अवशोषित भएको छ। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
- एक गैर-स्टिक प्यानमा, केही मिनेटको लागि नरम सम्म प्याज उचाल्नुहोस्, त्यसपछि पात थप गर्नुहोस्, जब सम्म पाईलोले बेलुकीसँग दुई मिनेट पछि सम्म पकाउनु पर्छ। पालक ओभरकेक गर्न प्रलोभन नगर्नुहोस्! गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
- 350 एफ सम्म पूर्व-गर्मी ओवन र हल्कासाथ एक मफिन प्यान।
- एक ठूलो कटोरी मा पका quinoa, पका पाली र प्याज, अण्डा, पनीर, अयगान्डा वा थाइ, लसुन पाउडर, नमक र कालो मिर्च मिलाउनुहोस्, राम्रोसँग मिलाउन मिल्ने।
- स्फून मिश्रण तयार मफिन टिनमा 1/4 कपको समयमा एक समयमा, सावधान रहन नमिल्ने।
- ओवनमा प्यान राख्नुहोस् र 20 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
आफ्नो घरको कोइराला, पालक र पनीर muffins को मजा लिनुहोस्!
पोषण जानकारी (क्यालोरी गणना), प्रति मफिन, 10 muffins मा आधारित:
क्यालोरी: 8 9; कुल फैट 2.8g; संतृप्त वसा 1.0g; कोलेस्ट्रॉल 36mg; सोडियम 157mg; कुल कार्बोहाइड्रेट 11.5 ग्राम; आहार फाइबर 1.5g; प्रोटीन: 4.5 ग्राम; भिटामिन ए 23% • विटामिन सी 7% कैल्शियम 5% • आयरन 7%
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 61 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 45 मिलीग्राम |
| सोडियम | 307 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |