साँचो जाम्बुलेया साउसेज, चिन्ता र चिकन प्रयोग गर्दछ। यो धनी शाकाहारी वेगा जाम्बयाया नुस्खा संस्करणले मासुको बनावट र स्वाद प्रदान गर्न सेन्स प्रयोग गर्दछ - मासुको साथ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 tbsp। तेल
- 1 प्याज, कटा भयो
- 1 हरित घंटी काली मिर्च, कटाई
- 1/2 कप कटा अजवाइन
- 3 लसुन लौह, मिनिसिङ
- 2 कप पानी
- 14 औँ। टमाटरहरु डिस्काउना गर्न सक्छन्, अवांछित
- 8 औँ। टमाटर चाट गर्न सक्छ
- 1/2 tsp। सुत्ने इटालियन मसाले
- 1/4 टस्पेस। कुचल लाल मिर्च फ्लेक्स
- 1/8 टस्पेस। फलफूलको बीउ, कुचल
- 1 कपले अनाज चावललाई नबनाएको छ
- 15 बजे। मक्खन मक्खन गर्न सक्छ, पिसाब र नाली
- 15 बजे। लाल सेम, पतला र नाली गर्न सक्छ
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ठूलो स्किलेटमा, ऊष्मा तेल मध्यम तापक्रममा। साउथ प्याज, हरी घंटी काली मिर्च, अजमेर, र लसुनले तेलको तेलमा घिउन्जेल लगभग 3-4 मिनेटसम्म घेरिएको हुन्छ। पानी, टमाटर, टमाटर चटनी, इटाली सिजन गर्ने, रातो कालो मिर्च, र भाँडाको बीउ थप्नुहोस्।
2. फोडा ल्याउनुहोस् र चावल थप गर्नुहोस्। 20-20 मिनेटको लागि चाँडो तापनि गर्मीमा तापक्रम घटाउनुहोस्, चावल तम्बू नभएसम्म प्रायः अँध्यारो हुन्छ।
3. सेम र आवरण थप्नुहोस्।
5-10 मिनेट लामो समयावधि वा तापक्रमसम्म तापनि, प्रायः हिउँदिरहन्छ। तपाईं यस बिन्दुमा नुस्खाको सेवा गर्न सक्नुहुन्छ।
वा, फ्रिज गर्न, फ्रिजमा ठुलो क्यासरोल र प्लाज्मा फ्रीजर कन्टेनरमा पिरोल्न। सील र फ्रिज गर्नुहोस्। पुन: पत्ता लगाउन, धेरै कम तापक्रममा सस्यान र गर्मीमा जाम्बेलिया जमेको राख्नुहोस्, तोड्न र प्रायः गर्मी नगर्नु, गरम सम्म सम्म।
क्यालोराज: 340
फैट: 4 ग्राम
सोडियम: 770 मिलीग्राम
भिटामिन सी: 30%
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 425 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 30 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 83 जी |
| आहार फाइबर | 18 जी |
| प्रोटिन | 22 जी |