म प्राय: टोम कोलिन्सको साथमा बम्बई सफेयर गिइनको साथ दिनेछु, तर मलाई मिक्समा फल थप्न यो विचार मन पर्छ। यस अवस्थामा, यो बिंग चेरी र ब्लूबेरीको संयोजन हो र यो केवल एक खुशी हो।
ती दुई सानो फलले भिन्नताको संसार बनाउँछ र केहि जिंग क्लासिक ककटेलमा जोड्दछ, यो अरोमेटिक चीडको साथ असाध्यै जोडी।
यदि तपाइँ मनपर्थ्यो, त्यहाँ अर्को बेरी छ कि अर्को अझै अर्को "देशभक्त" ककटेलमा उपस्थिति बनाउँछ। तिनीहरू लाल, सेतो, र नीलमणिमा चिकित्सकहरू हुनेछन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- बम्बई नीलमणि जिन
- 3/4 औंस
- सरल सिरप
- 1/2 औंस
- कागतीको रस
- 4
- बिंग चेरी (pitted)
- 8
- ब्लुबेरी
- 8 औंस
- क्लब सोडा
- गार्निश: 1 बिंग चेरी
- गार्निश: लेमन पहिया
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कन्सिन गिलासमा , नींबूको रस र सरल सिरपमा ब्लुबेरी र चेरी हल्का ।
- नीलमणि र बर्फ थप्नुहोस् र छोटो हलचल गर्नुहोस् ।
- क्लब सोडा संग शीर्ष।
- एक लेमन पहिया र बिंग चेरी संग गार्निश।
Recipe Courtesy: Bombay Sapphire Gin
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1241 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 62,079 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 287 जी |
| आहार फाइबर | 42 जी |
| प्रोटिन | 16 जी |