यो नुस्खा मूल अन्डा ड्रप सूप को लागी एक जस्तै छ, बाहेक मैले दुई टमाटर कटौती 6 बराबर टुक्रा मा कटौती गरेको छ, र टमाटर स्वाद को संतुलन को लागि चीनी। पश्चिमी संस्करणहरूले प्राय: कोनेस्टर्क र सब्जियां जोड्दछन्; मैले तलका केही भिन्नताहरू समावेश गरेको छु।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप कुखुराको भित्री वा घर कायम स्टक
- 2 टमाटरहरू, 6 बराबर टुक्राहरूमा काटिए
- 1 चम्मच शुगर
- 1/4 चम्मच सेतो मिर्च
- नमस्कार स्वाद
- 2 अण्डा, हल्का पीडा
- 1 -2 हरी प्याज, धोईदिनु र विकर्णमा काटेर तेस्रोमा राख्नुहोस्
यसलाई कसरी बनाउने?
एक वाक वा सस्यानमा, फोडामा 4 वटा चक्कुको कुखुरा लाडो ल्याउनुहोस्। टमाटर, चिनी, सेतो मिर्च , र नुन थप्नुहोस्। लगभग एक मिनेटको लागि कुक धेरै धीरे-धीरे एक स्थिर स्ट्रिममा अन्डामा राख्छ। कहिलेकाहीँ पतली स्ट्रीम वा रिबन बनाउन सम्म हिड्ने दिशामा अण्डाहरू टाँस्न को लागी एक टाँक प्रयोग गर्नुहोस्।
हरित प्याजको साथ गार्निश र तातो सेवा गर्दछ।
अन्डा ड्रप सूप टमाटर भिन्नताहरु संग:
(यी सबै टमाटर र सिजनिंग पछि थप गरिनेछ।
अण्डाहरू थप गर्नु अघि केही मिनेटको लागि सूप कुक दिनुहोस्)।
* 2 चम्मच पानीको साथमा कोस्टस्टर्चको 1 चम्मच। मोटो पार्न हिँड्नुहोस्।
** 1/2 कप फ्रोजन मटर।
** यदि तपाईलाई बिरामीको लागि सूप तयार गर्दै हुनुहुन्छ भने, ताजा, चिसो अदरकको टुक्रा थप्ने कोशिश गर्नुहोस्। यसको धेरै फाइदाहरूमध्ये, अदरक ठट्टा र ध्वजको उपचारमा सहायक हुन सक्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 88 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 104 मिलीग्राम |
| सोडियम | 838 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 7 g |