यो नुस्खा एक पोटरहाउस स्टेकमा दक्षिणपूर्वी भित्ता थप्न एक शानदार तरीका हो। ग्रिलमा द्रुत चिसो संग , यो डिश बनाउन धेरै स्वादपूर्ण बनाउन चिपचिले पेस्ट ताले।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउंड / 900 जी पोटरहाउस स्टेक
- 2-3 लौंग
- लसुन , मिनीज
- 1 चम्मच / 15 मिलीलीटर मिर्च पाउडर
- 3 चम्मच / 45 मिलीलीटर तेल (अंगूर, एवोकोडो, या canola)
- 2 चम्मच / 10 एमएल समुद्री नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल चिपपले मिर्च पाउडर
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो कटोरा मा लसुन लसुन, मिर्च पाउडर , नमक, तेल र काली मिर्च।
- मिक्स नभएसम्म मोटो पेस्ट बनाउँदछ। स्टेक को सम्पूर्ण सतह मा पेस्ट पेस्ट गर्नुहोस्।
- प्लास्टिक लपेटोमा स्टेक लिपि र धेरै घण्टाको लागि फ्रिज गर्नुहोस्।
- Preheat Grill।
- जब तपाईं 2 मिनेटको लागि सक्नुहुनेछ भने उचालो माथि उठाउनुहोस् । फ्लिप गर्नुहोस् र 2 थप मिनेटको लागि ग्रिलिङ जारी राख्नुहोस्।
- ग्रिलको कूलर भागमा सार्नुहोस् वा गर्मीमा मध्यम घटाउनुहोस् र पूरा नभएसम्म ग्रुप जारी गर्नुहोस्। प्रति पक्ष लगभग 4 मिनेट।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 660 |
| कुल मोटा | 37 g |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 18 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 202 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,433 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 67 g |