यो भारतीय मसाले मिश्रण मिश्रण घर मात्र बनाउन सजिलो छैन, यो पनि धेरै स्वादपूर्ण छ जब घर का बना। तपाईंको व्यक्तिगत स्वाद अनुरूप गर्न रकम परिमार्जन गर्न नि: शुल्क लाग्छ। तपाइँ सजिलैसँग नुस्खा गुणा गर्न सक्नुहुनेछ, तर म तपाईंलाई सिफारिस गर्दछु कि तपाइँ 1 महिना भित्र मात्र प्रयोग गर्न पर्याप्त बनाउँदछ ताकि यो ताजा रहनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप कोर बीज
- 2 चम्मच जीरा बीउ
- 1 चम्मच काली मिर्च
- 2 चम्मच हृदय रोगहरु
- दुई 3 इन्च दालचीनी छडीहरू, सानो टुक्राहरू माझिएका छन्
- 1 चम्मच पुरा लौंग
- 1 पुरा अख्तियार
यसलाई कसरी बनाउने?
सूखा-भुइँमा धमिलो बिरुवाहरू एक सानो स्किलेटमा मध्यम गर्मीमा उडाइन्छन्, बर्नरमाथि पछाडि कुखुराको पछाडिको रमाईलो रोक्न, जबसम्म बीउहरू सुखद सुख्खा अरोमाबाट, 1 देखि 2 मिनेटसम्म निस्कन्छन्। कटोरामा स्थानान्तर गर्नुहोस् र अलग गर्नुहोस्। Cumin बीउ, मिर्चेरकस , गृहिणी, दालचीनी र लौरीको साथ प्रक्रिया, एक पटक एक पटक दोहोर्याउनुहोस्। पूर्णतया सुन्नुहोस्।
सबै अवयवहरू राख्नुहोस् नटामग्रीलाई मसाले चिसोमा बाँधेर र ठीक पाउडरमा पुर्याउनुहोस्।
कटोरामा स्थानान्तरण गर्नुहोस्। मिश्रण मा अख्तियार जम्मा गर्नुहोस्। राम्रोसँग मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्।
एक चिसो फिटिंग ढक्कन संग एक गिलास जार मा स्थानान्तरण गर्नुहोस्। गेराज मसलाले कम्तिमा एक महिनाको कोठा कोठामा राख्नेछ।
Recipe स्रोत: Su-Mei यू द्वारा (विलियम मोरो)
अनुमति संग दोहोरिएको।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 16 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |