बेकन भुइँमा कुखुरा मेरो पछाडिको पछाडिको व्यञ्जन मध्ये एक हो जुन ती चीजहरूको लागी म कुक्न चाहन्छु। एक ठूलो स्तन (16 औंस) दुई चाइना हुनेछ तर लामो समय सम्म पकाउन सकिन्छ त्यसैले मैले सानो 8-औंस छाती खोज्छु। अर्कोतर्फ, दुई ठूला छालाहरू दोहोर्याउँथे र अर्को स्यान्डविचलाई अर्को दिन भोजनको लागि बनाउनेछ। तपाईं मध्ये यी व्यक्तिहरु को यो साइट पछ्याउने थाहा छ म सबै एक पटक खाना पकाउने र धेरै पटक खान्छु - मलाई लाग्छ कि यो एक वा दुई व्यक्ति परिवारको लागि ठूलो अर्थ दिन्छ। यो नुस्खाले चिकन, बेकन र जडी बूटीको स्वादलाई सन्तुष्ट भोजन बनाउनको लागि मिलाउँछ। (ठूलो छवि।) 2 सेवा गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चिकन छाती (8 औंस, हड्डीमा * *; छाला हटाइयो र खारेज गरियो)
- 4 स्ट्रिप्स बेकन
- 1 चम्मच
- फाइनल हेब्स (वा हेबेस डे प्रोवेंस वा इटालियन हर्ब मिश्रण)
- नमक स्वाद
- काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ओवन तापक्रम 375 एफ सम्म र पकाउने पानामा पन्नीको साथ लिनुहोस्।
2. छालाबाट छाला हटाउनुहोस्।
3. नुन र मरिच र जडी बूटी मिश्रण संग छाती छिटो।
4. प्रत्येक स्तन मा बेकन को दुई स्ट्रिप्स लाई कवर गर्न को लागी र 40 मिनेट को लागि सेंकना या आंतरिक स्तन को तापमान 155 डिग्री हो। (यदि बेकन पूर्ण गरेन भने, केहि मिनेटको लागि छाती छाड्छ।) 10 मिनेटको लागि पन्नी र आरामको साथमा राख्नुहोस्।
5. टुक्राहरू मा बेकन काट्नुहोस्।
स्तनलाई हड्डीबाट निकाल्नुहोस् र अनाजमा टुक्रा निकाल्नुहोस्। बेकन टुक्राहरूसँग छिडाउनुहोस्।
* नोट: तपाईं बेकार छाती प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, तर हड्डीमा स्तनले मासु माथि माटो माटो राख्छ जसले छाती र बेकनबाट पाउँछ त्यसकारण स्तन निकै कम फैटी हुन्छ। यसले स्वादलाई पनि योगदान दिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 301 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 103 मिलीग्राम |
| सोडियम | 365 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 33 जी |