यो अचम्मको मलङ मिक्स र चीनी र मसालेका नुस्खाहरू स्याउ सिडर वा शराबमा स्वादिष्ट स्वादिष्ट सर्दिया पेयको लागि थप गर्नुहोस्। यो उत्तम तरिका हो कि ती आरामदायक सर्दियों वा छुट्टी को शाम पनि मित्रहरु र परिवार संग केहि गर्म mulled साइडर संग cozier बनाउन। स्वादयुक्त स्टिररहरूको रूपमा केही दालचीनी स्टिकहरू थप्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप ब्राउन शुगर
- 2 चम्मच। जमीन दालचीनी
- 1 चम्मच। जमीन को लौ
- 1 चम्मच। सूखे जमीन सुन्तला छील
- 1 चम्मच। जमीन सबैस्पिस
- 1/2 tsp। जमीन नटमे
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सबै अवयवहरू एक मध्यम कटोरामा जोड्नुहोस् र राम्रोसँग मिश्रित तार तारको साथ हलचल गर्नुहोस्।
2. उज्यालो कन्टेनरमा भण्डारण गर्नुहोस्।
3. 1 को लागी मल गरिएको साइडर वा शराब बनाउनको लागी, 1/4 कप मल्लिंग मिश्रण, 1 कप सेबको रक्सी र 1/4 कप पानीको सानो साउसेपमा राख्नुहोस्।
4. फोडा ल्याउनुहोस् र 5 मिनेटको लागि धीरज उकालो पार्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 217 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 17 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 56 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |