एक स्वादिष्ट एशियाई-प्रेरित पारिवारिक भोजन वा डिनर पार्टी मनपर्ने चाहानुहुन्छ? मसालेदार नमक र काली मिर्चले ती गहिरो फलिइएको स्पैरबरीको स्वादलाई स्वाद दिन्छ। यदि यो उपलब्ध छ भने, कालो मिर्चको लागि Szechuan peppercorns को विकल्प मुक्त गर्न महसुस गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 पाउन्ड बेकार मासिनी स्पारेरिब्स वा पोर्क कंधे
- 2 चम्मचको समुद्र नुन
- 2 चम्मच ताजा जमीन कालो मिर्च
- 1/2 चम्मच
- पाँच-मसाले पाउडर
- गहिरो फ्राइकिङको लागि 3 देखि 4 कप तेल, वा आवश्यक पर्दछ
- 3 चम्मच कर्नस्टर्क, वा आवश्यक पर्दछ
यसलाई कसरी बनाउने?
- हल्का फ्रिङ प्यानमा नमक र काली मिर्चले मध्यम-कम तापक्रममा हलचल बनाउँदछ, नुन नआउन्जेल प्यान मिलाउँदछ। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र पाँच-मसाले पाउडरमा हलचल गर्नुहोस्। कूल।
- व्यक्तिगत हड्डियों संग spareribs को कट। नमक र काली मिर्च मिश्रणको साथ हल्का रूपमा रूनुहोस्। 2 घण्टाको लागि फ्रिजमा आवरण गर्नुहोस्।
- 360 देखि 375 डिग्री फारेनहाइटको बीचमा गहिरो फ्राइङको लागि तेल पहिरन गर्नुहोस्।
- कोस्टार्कको साथ spareribs धूल। गहिरो फ्राइकर टोकरी प्रयोग गरी रिब्सलाई तेलमा सावधानीपूर्वक थप गर्नुहोस्। 3 देखि 4 मिनेटको लागि डुमिलो स्पायररब हटाउनुहोस् र नाली गर्नुहोस्।
- स्प्रेरेरब्सको दोस्रो पटक गहिरो-फ्याँकिन्छ जबसम्म तिनीहरू क्रिसमस हुन्छन् र पकाएका हुन्छन् (लगभग 1 मिनेट)। नाली। डुङ्गाको लागि कुनै बाँकी बाँकी नमक र काली मिर्च संग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1153 |
| कुल मोटा | 86 जी |
| पागलिएको बोसो | 32 g |
| असंतृप्त फैट | 38 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 343 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3,753 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 83 जी |