सोया सॉस अरेन मार्कस द्वारा प्रस्तुत यस सरल क्रकपोट नुस्खा को लागि अतिरिक्त स्वाद भन्छन्। मसाले र मौसमीको आफ्नै मनपर्ने संयोजनसँग आधारभूत नुस्खालाई बढाउनको लागि निःशुल्क महसुस गर्नुहोस्।
यद्यपि प्रामाणिक चिनियाँ होइन, मैले यो नुस्खा समावेश गरेको छु किनभने यो एक पाठक द्वारा पेश गरिएको छ, र यो एक राम्रो आधारभूत नुस्खा हो। त्यस आत्मामा यो प्रयास गर्नुहोस्; स्पष्ट रूपमा यदि तपाईं केहि प्रामाणिक खोजी गर्दै हुनुहुन्छ भने तपाइँ यो छोड्न चाहानुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप सोया सस
- 1 कप ब्राउन शुगर
- 1 कप टमाटर / सब्जीको रस या टमाटर ससमा पानी संग पतला
- स्वाद, काली मिर्च, वा अन्य मसलाहरू, स्वाद गर्न
- 3 पाउन्ड चिकन जांघ, ड्रमस्टिक्स, पखेटा वा मिश्रित संयोजन
यसलाई कसरी बनाउने?
- सोया सस , खैरो शर्कु र रस र कुनै पनि मसलाहरू जुन तपाईं क्रोकपोटको तलमा प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ।
- चिकन थप्नुहोस्।
- 6-8 घण्टाको लागि कम गर्मीमा कुकुर (यस नुस्खाको लागि ओभरक्किंग गर्नु राम्रो छ!)। चिकनलाई पहिलो 1 / 1/2 घण्टाको लागि उच्च गर्मीमा पकाउन सकिन्छ र त्यसपछि कम भयो (तपाईंको उत्तम निर्णय प्रयोग गर्नुहोस्)। जब चिकाइले हड्डीलाई हटाउँछ भने चिकन गरिन्छ।
- भत्किने चलनमा चिकन को साथ भरा भयो सब्जियों संग एक पूर्ण भोजन को लागि।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 527 |
| कुल मोटा | 23 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 9 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 142 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,050 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 30 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 48 g |