भुनाको बीउ मध्य पूर्वमा एक लोकप्रिय स्नैक हो। उनलाई मूंगफली वा चिप्स जस्तै खाएर सोच्नुहोस्। आफ्नो बिरुवाहरू बसाल्दा, मोहरयोग्य बस्तुहरूमा राख्नुहोस् र तिनीहरू हप्तासम्म रहनेछन्। तपाइँ चाँडै पत्ता लगाउनुहुनेछ कि यो सजिलो मेकअप नाक तपाईंको परिवारको सबैको लागि मन पर्ने हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 कप स्क्वाश बीउ (कच्चा, कुनै स्क्वैश विविधता)
- 1 3/4 चम्मच मक्खन (पिघलिएको वा
- जैतून का तेल )
- 1 चम्मचको नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- स्क्वैशबाट बीउहरू र एक कलरडरमा राख्नुहोस् ।
- स्क्वाश को मौसम मा कुनै पनि किस्म हुन सक्छ - acorn, butternut, र spaghetti राम्रो किस्महरु। कुनै पनि अतिरिक्त स्क्वाश हटाउन कोलोन्डरमा राम्रो तरिकाले कुल्ला गर्नुहोस्।
- एक पटक सफा पानामा सफा, एक तहमा फैलाउनुहोस् र सुत्न अनुमति दिनुहोस्। बीउहरू सुत्न सकिन्छ, तर जब तिनीहरू पूर्णतया सुत्ने हुन्छन् त्यो भुइँमा अझ राम्रो हुन्छ।
- ओह्यान पहिले 275 डिग्री। नमक र मक्खन र एक एक तहमा ठाउँको साथ सुक्खा स्क्वैशको बीजलाई एक पाना पानामा एल्युमिनियम पन्नीमा राखिएको छ।
- ओवन र बेकमा 15-20 मिनेटको लागि प्लेस गर्नुहोस् वा बीजहरू सुनको खैरो हो।
- विभिन्न किसिमको लागि, लसुन नमक जस्ता अन्य मौसमी लवहरू, नियमित नमकको स्थानमा प्रयोग गर्न सकिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 51 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,164 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |