यस ताजा कोरियाली स्केलियन पक्ष प्राय: ग्रील्ड मासु र कोरियाली रेस्टुरेन्टहरूमा समुद्री खानाको भाँडा सँगसँगै सेवा गरिन्छ। तपाइँ यसलाई आफ्नो लेफ्टस रसमा थप्न सक्नुहुन्छ वा यसलाई अर्को साइड डिश वा सलादको रूपमा व्यवहार गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 स्केलियन (लम्बाइको लम्बाई ठीक स्ट्रिप्समा)
- 2 चम्मच
- तिलकाे तेल
- 2 चम्मच
- चीनी
- 2 चम्मच चावल सिरका
- 2 चम्मच कोच्चाकु (कोरियाली मिर्च पाउडर)
- नुन को चुरोट
यसलाई कसरी बनाउने?
- धेरै ठंडे पानीमा स्केलियनहरू 10 मिनेटसम्म तान्नुहोस् ताकि तिनीहरूसँग राम्रो कुकुर हो।
- स्केलियनहरू भत्काउनुहोस्।
- स्केलियनहरूसँग सबै सिजन गर्ने सामग्रीहरू मिलाउनुहोस्।
- नमकसँग स्वादको मौसम।
- ग्रील्ड माछा, माछा वा पोर्क व्यंजन संग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 53 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 116 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |