रेड वाइन र सोया सस को संयोजन सुन्दर तरिकाले सँगै काम गर्दछ यी स्टिकहरू स्वाद। जब तपाईं फाईल म्यागजिनको साथ गल्ती गर्न सक्नुहुन्न, यो ससले यसलाई थोडा सार्न मद्दत गर्दछ। यदि तपाईं स्टेकहरूको लागि एक सेवायुक्त चटनी चाहानुहुन्छ भने, केवल सरसफाइ सामग्रीहरू ट्रिपल गर्नुहोस् (निस्सन्देह, तपाईं लाल मरिच फ्लेक्ससँग न्यायाधीश हुनुहोस्)। 5-6 मिनेटको लागि सटस्यानमा मिश्रणको सिमर 2/3 र ग्रिलमा एक पटक स्टेकमा सेवा गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 फाइल mignon, लगभग 1 1/2 इन्च मोटो
- 1/4 कप / 60 एमएल सुकेको रातो शराब
- 2 चम्मच / 30 मिलीलीटर कम सोडियम सोया सस
- 1 चम्मच / 15 एमएल ताजा नींबूको रस
- 1 चम्मच / 15 एमएल ताजा अदरक, ग्रेटेड
- 1 लौह लसुन, मिनिड
- 1/4 चम्मच / 1.25 एमएल लाल मरिच फ्लेक्स
- 1/4 चम्मच / 1.25 मिलीलीटर नमक
- 1/4 चम्मच / 1.25 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
एक मध्यम कटोरामा सबै अनावश्यक सामग्रीहरू मिलाउनुहोस्। स्टिकहरू अर्कैमा राख्नुहोस् र कोट राम्रोसँग बदल्नुहोस्। कटोरा कभर र 1 घण्टाको लागि फ्रिजमा स्टेकहरूलाई अर्कै बनाउनुहोस्। मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। स्टेकहरू कटोराबाट हटाउनुहोस् र खारेज हटाउनुहोस्। एक राम्रो तरिकाले तेल वाला ग्रिल रैक मा स्टेक राख्नुहोस र हरेक पक्ष मा, या वांछित दान को लागि 4-5 मिनेट को लागि पकडें। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र माथिको चक्रसँगै एक्लै सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 420 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 101 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,302 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 26 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 34 g |