बजुकु जो कि यो कसरी राम्रो लाग्यो स्वाद: यो कि बुलबुल्मले तपाईंलाई केहि चीजको लागि बच्चा जस्तै 3 सेन्टको टुक्रा टुक्रा बनायो र यो सधैँ समाप्त भयो, ठूलो बुलबुले उत्पादन गर्यो र तपाईलाई सबैभन्दा बढी चकित र सबै भन्दा ठूलो प्राप्त गर्न सक्ने प्रतियोगिता थियो। बबल। हो, त्यो एक
यो शूटरले मलाई बोक्कोको जो शुरुआती, मीठो स्वादको बारेमा सम्झाउँछ। तपाईले गरेको एक समस्याले केला शराब फेला पारेको छ, तर प्रायः रक्सी स्टोरहरू कम्तिमा एक विकल्प हुनुपर्छ। 99 केला सबैभन्दा लोकप्रिय ब्रान्ड हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 औंस
- आयरिश क्रीम लिकर
- 1/2 औंस
- केला शराब
- 1/2 औंस
- नीलो curacao liqueur
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू भर्नुहोस् ।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- एक शट ग्लासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 108 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |