क्लासिक ककटेलहरु को बारे मा पुरानो चीज जस्तै पुरानो फैशनेबल यो छ कि उनि लगातार पुरानो मनपर्ने को आधुनिक रेंडेंडेशन को प्रेरित गर्छन, जो कि आधुनिक मिक्सोलोजी मा आधारित छ। पुरानो पुनरुत्थानको यो झुकाव प्रेरणाको परिणाम हो।
यो पेय एक वृद्ध , पुनर्मूल्यात्मक टायला लिन्छ र यसको माथिल्लो भागमा बिंग चेरी र अक्टेविक अक्षरको साथ चित्रकलाको मिश्रणले भरिएको छ। मिक्सले एक ठूलो सिपाही पेयको लागि धेरै रिपोसडो टेलिभिजनको उज्यालो र गहिराइको फिक्वेन्सी ल्याउँछ। यदि तपाईं चाहानुहुन्छ, क्लब सोडाको साथ शीर्ष पेय।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 औंस टेबल (रिपोसोस)
- 2 स्लाइस मक्टेरीन
- 2 चेरी (बिंग)
- 1 चम्मच
- agave nectar
- 2 ड्यासहरू
- Angostura बिट्टर
- गार्निशको लागि:
- बिंग चेरी
- चित्रकारी टुक्रा
यसलाई कसरी बनाउने?
- पुरानो चश्माको गिलासमा चेरी, मक्टेराइन र एभाइटर निक्टर जोड्नुहोस्।
- मिल्ले राम्रो छ, जबसम्म सामग्रीहरू मिश्रित हुन्छन्।
- गिलास बर्फ क्यूबहरू भर्नुहोस्।
- टेक्ला थप्नुहोस्।
- राम्रो तरिकाले हलचल ।
- मितारिन र बिंग चेरी को टुक्रा संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 323 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 14 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 75 जी |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 5 g |