Sbiten रूसमा एक पारंपरिक सर्दाइमा मधु-पेय पेय लोकप्रिय हो जुन 12 औं शताब्दीदेखि नै हो। यो सिम्बेन्सेचिक वा सिभेन निर्माताहरू द्वारा तांबेको स्मोभर्सबाट सेवा प्रदान गरिएको थियो, जसले यसलाई सडकको कोनेहरूमा राखियो र यसलाई उत्सुक र ठुलो पट्टि सार्वजनिक गरीदिन्छ। सेप्टन 1 9औं शताब्दीमा चिया र कफीको आगमनको साथ अनुग्रहबाट निस्क्यो, तर यस पुरानो समय पेयमा नयाँ रुचि अब लागिएको छ।
मेड र मध्योखा ( माछाको सस्ता, तेर्सो संस्करण) जस्तै, दिदी मधेश, पानी, मसाले र जाम संग मधुरो आधारित पेय हो। यो शराब वा गैरअर्ध्वाधर जोडेर अल्कोहल हुन सक्छ। कुञ्जी राम्रो गुणस्तरको शहद र मसाले हो। तपाईं आशा गर्न सक्नुहुनेछ, यी अवयवहरूको अनुपात परिवारमा निर्भर हुन्छ।
सभ्य शब्द रूसी क्रिया स्बिटबाट हो , जुन जडी बूटी र मसाले मोर्टारमा राखिएको मसालेलाई बुझाउँछ र बुझाउँछ। केहि लाल शराब वा वोदका वा ब्रान्डलाई आधारभूत अवयवहरूमा यो एक शक्तिशाली पाउडर बनाउन। त्यहाँका लागि धेरै व्यञ्जनहरू छन्। यो नुस्खामा जाम अनुपात हनी भन्दा उच्च छ, जहाँ तपाईं अन्य व्यंजनहरु मा 2 कप को शहद र जाम को केवल 2 चम्मच मिलेंगे।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप शहद
- 1 चम्मच
- सम्पूर्ण लौह
- 3 दालचीनी पट्टेहरू, धेरै टुक्राहरू फटाएर
- 1 चम्मच अदरक
- 16 औंस
- ब्ल्याकबेरी जाम
- 10 1/4 कप पानी (वा रातो शराब)
- 1/4 चम्मच अखरोट
- 1 टकसाल पत्ता (वैकल्पिक)
- 2 सूखे मिर्च मिर्च (वैकल्पिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक माध्यम सससेन मा, शहद, लौंग, दालचीनी, अदरक, ब्ल्याकबेरी जाम, पानी वा वाइन, पोषक, टकसाल पत्ता, यदि प्रयोग गरिरहेको छ भने र मिर्च मिर्च भने। धीरे-धीरे यो मध्यम तापक्रममा एक फोडा ल्याउन, हनी र जाम पूर्णतया भंग नभएसम्म प्रायः हिउँदिरहन्छ। गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
- दिउँसो कोठाको कोठामा आइपुगे। चीसेस्लोथ को माध्यम ले तरल को तनाव, ठोस दबाएर, र एक वाटाइट कंटेनर वा बोतल को स्थानांतरण। एक 750 मिलीलीटर बोतल को यस राशि को समायोजित गर्नु पर्छ। प्रशोधन गर्दा प्रशोधन गर्नुहोस् र पुनः लोड गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 85 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 66 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |