Couscous 5 मिनेटमा तयार हुन सक्छ। सिधा मूर्ख, चम्किलो कचौराको लागि प्रत्येक पटक प्याकेजमा निर्देशनहरू पालना गर्नुहोस्। एक नियमको रूपमा, एक 1/3 प्याला सूखी कुखुराले एक प्याका पकाएको कालोस पाउनेछ। म फाइबरको सेवन बढाउनको लागी सम्पूर्ण गेहूं कोसिस प्रयोग गरेर सिफारिस गर्छु। केहि ग्रील्ड चिकन वा सामन संग सेवा गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कपले गहुँको गहुँको कुखुरा पकायो
- 1 कप कटा हुआ ककड़ी
- 1 कप कटा टमाटर
- 1/2 कप कटा रातो प्याज
- 1 कप डिब्बा
- garbanzo बीन्स (नाली)
- 1/3 कप
- ताजा टकसाल (कटाई)
- दुई ठूलो लेन्सको रस
यसलाई कसरी बनाउने?
एक ठूलो कटोरा मा कचौली, ककड़ी, टमाटर, प्याज, गेडाजोज सेन्स र टकसाल जोड्नुहोस्। नीम्बूको रस र जैतून का तेल सँगसँगै बिस्कुट कुकुर सलाद माथि हाल्नुहोस् र राम्रो तरिकाले हलचल। कम से कम 2 घण्टाको लागि आवरण र प्रशोधन गर्नुहोस्।
6 लाई सेवा गर्दछ।
प्रति सेवा: क्यालोरी 162, फैट 28 बाट क्यालोरी, कुल फैट 3.2 ग्राम (दाँत 0.3 ग्राम), कोलेस्ट्रॉल 0 मिलीग्राम, सोडियम 126 मिलीग्राम, कार्बोहाइड्रेट 28.4 ग्राम, फाइबर 5.1 ग्राम, प्रोटीन 5.1 ग्राम
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 301 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 71 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 60 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 12 जी |