यो सर्बियाई सर्बिया कोर्नब्रेड या srpska प्रजा को लागि। यो सर्बियाई किसानहरू र सेतो गेहूंको रोटी भन्दा धेरै सामान्य थियो।
आज, अग्जा प्रायः फ्रेटलाइङ, दही, नरम पनीर, साउरेक्राट व्यञ्जेल, काजकम वा शर्माको साथमा काम गरिरहेको छ।
कर्नेल को बाल्कन मा विभिन्न तैयारी मा प्रयोग गरिन्छ र बल्गेरियाई कामामाक (जस्तै पोलेंटा ) र रोमानियाई mamaliga गेंदहरु मा देखाएको छ , उदाहरण को लागि।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 कप कुनामा
- 1 चम्मच नमक
- 8 औंस मक्खन (नरम)
- 3 ठूला अण्डाहरू (पिटाई)
- 2 कप दूध
यसलाई कसरी बनाउने?
- गर्मी ओवन सम्म 375 एफ। खाना पकाने स्प्रे संग हल्का कोट एक 13x 9-इन्च प्यान।
- ठूलो कटोरामा, कम्तीमा 5 मिनेटको लागि नुन, मक्खन, अण्डा, र 1 कप दूधको साथमा मर्मिनल मिश्रण गर्नुहोस्।
- बाँकी 1 प्याला दूध थप्नुहोस् र 5 मिनेटको लागि फेरि मिश्रण गर्नुहोस्।
- तयार प्यानमा स्थानान्तरित गर्नुहोस् र सुनको र कुखुराको दाँतमा टाँस्न नसक्नुहोस्।
- वर्गहरूमा काट्नुहोस्, तर प्यानमा छोड्नुहोस् र 5 देखि 10 मिनेट थप गर्नुहोस्, कुल बेकिंग समय 50 देखि 60 मिनेटको लागि। कर्कब्रेड सबै पक्षहरूमा कचौरो हुनुपर्छ।
- न्यानो सेवा गर्नुहोस्।
सर्बियन कर्नब्रेड गो-साथ
यो कर्नब्रेड ड्रायर साइडमा छ, यो सरी बीन सूप वा बियर स्टू जस्तै धैर्य सर्बिया सजीको व्यंजनको साथमा आदर्श छ तर यो सर्म को लागि एक साथ को रूप मा गिन छैन। यो उन समयमा एक छ जब मिस प्रेमीले रोटी को एक टुक्रा संग आफ्नो प्लेट मा रस को छोडने मा नहीं मन पर्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 450 |
| कुल मोटा | 24 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 144 मिलीग्राम |
| सोडियम | 79 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 50 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 10 जी |