पोर्क लिङ्कको लागि यो असामान्य नुस्खा एक साधारण सुन्तला झलक संग भुना भयो। यसले मीठे आलुहरू वा मसिश आलु र तपाईंको परिवारको मनपर्ने भिजेको साथमा उत्कृष्ट भोजन बनाउँछ।
चाहे आइतबार रातीको खाना वा रोजगारीको खाना खानको लागि, एक पोर्क लिइन भुटानी उत्कृष्ट छनौट हो। यदि भुट्टामा धेरै थोरै मोटो हुन्छ भने यसको वरपर बेकनको टुक्रा लुगा लगाउँदछ। तपाईं एक निविदा, रसदार रोस्ट र मासु को बाहिर मा कि अद्भुत धुम्रपान स्वाद को बोनस हुनेछ।
सम्बन्धित
सुन्तला ब्रेस्ड पोर्क लिइन
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 औंस जमे भएका सुन्तला रस ध्यान, ठुलो
- 2 चम्मच मक्खन मक्खन
- 2 चम्मच स्टिक सॉस (ए -1, आदि)
- 1 बेकार पोर्क लिने भुना, लगभग 4 पाउन्ड
- नमक र ताजा जमीन कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
ओवन देखि 350 डिग्री फारेनहाइट (180 डिग्री सेल्सियस / ग्याँस 4)। पन्नीको साथ एउटा बरसात प्यान (भुइँमा राख्ने ठूलो) लाई रेखा दिनुहोस्।
एक कटोरा मा सुन्तला रस को पिघल मक्खन र स्टेक सस संग मिश्रण।
नमक र काली मिर्चको साथ सुँगुरको रूख हल्काएर यसलाई बरसात प्यानमा राख्नुहोस्।
सुँगुरमा सुन्तला मिश्रण ब्रश गर्नुहोस्; भुटान लगभग 20 देखि 30 मिनेट प्रति पाउन्ड सम्म, वा सुँगुर सम्म पकाइएको छ। * सुन्तलाको रस संग फेरि यो लगभग 5 देखि 10 मिनेटमा मिश्रण गर्नुका साथै पोर्क टाँस्नुहोस्।
भुइँमा पखालेर ढोकामा टेंट गर्नुहोस् र टुक्रा बनाउनु अघि 3 देखि 5 मिनेट बाँकी रहनुहोस्।
* पोर्क जाँच गर्नुहोस् थर्मा थर्मामीटरको साथ। भुटानीको सबैभन्दा ठूलो भागमा यो 145 डिग्री फारेज गर्नु पर्छ जब दर्ता गर्नुपर्छ।
4 देखि 6 सम्म सेवा गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
मीठा सरसों को चमकदार पोर्क लीन रोस्ट
पोर्क लानो रोस्ट ब्राउन शुगर संग ग्लेज
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 428 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 11 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 139 मिलीग्राम |
| सोडियम | 611 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 45 g |