यो गोभी का सूप गोभी, बीफ श्वेत, मिर्च, प्याज, र टमाटरको एक सजिलो संयोजन हो। एक थोपा गरम चटनी, लसुन, र केहि भूरा शर्करा सूप स्वाद गर्न मद्दत। यदि तपाईं चाहनुहुन्छ भने सूपमा केही कटाई गाजरहरू थप्नुहोस्।
मासुनेको सूपको लागि खैरोड ग्राउण्ड बीफ वा डाइल्ड स्टिङ बीफ जोड्नुहोस्। यदि तपाईं एक मासु-मुक्त सूपलाई मनपर्छ भने, माटोको दाँतको 1 कोटा र 1 कप टमाटर सूपको साथ मासु गोरु र पानीलाई बदल्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कर सकते हो (10 3/4 औंस) कंक्रीकृत बीफ श्वेत (या फ्रेंच प्याज सूप)
- 3/4 मध्य सिर गोभी (कटाई)
- 2 प्याज (कटाई)
- 1 हरा मिर्च (कटाई)
- 1 हल्का मिर्चेरकोसिनी (पतला कटाई)
- 1/2 कप अजवाइन (कटाई)
- 4 कप पानी
- 1 ठूलो हुन सक्छ (28 औंस) टमाटर (काटा, रस संग)
- 1 लौह
- लसुन (कटाई)
- वैकल्पिक: 2 ड्यासहरू
- पिरो अचार
- 2 चम्मच ब्राउन शुगर (दृढतापूर्वक प्याक गरिएको)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो ससाना वा बान्तामा, मासुको भाँडा कोठरी, कटा गोभी, कटा प्याज, काली, काली र पानी।
- मिश्रण उच्च माध्यमिक ऊँची उचाइमा उचाइ गर्न; तल निस्कनुहोस्। लसुन, तातो चट्टान, र खैरो बिरुवा जोड्नुहोस्; खाना पकाउनु, जबसम्म सामग्री अवयव हुन्छ, लगभग 1 1/2 घण्टा।
- कटा टमाटर र रस थप्नुहोस्। यदि आवश्यक भए तापनि थप पानी जोड्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 159 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 222 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 9 जी |
| प्रोटिन | 7 g |