बेकार चिकन जांघ स्वादिष्ट बारबेक्यू बनाउँछ, र उनीहरूको पोर्क कंधेको तुलनामा आधा कम वसा र कम कम कैलोरीहरू छन्। * यो नुस्खा चिकन जांघ र एक स्वादिष्ट घर का बना बारबेक्यू सस संग बनाइन्छ ।
कलिलो वा कटकिएको चिकन प्रयोग गर्न स्यान्डविच वा स्लाइडरमा डिल पिकर स्लाइस र ताजा तुरुन्त कलरस्ला साथ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- चिकनको लागि:
- 8 चिकन जांघ (लगभग 2 पाउन्ड, बेकार, छाला बिना)
- 1/2 कप
- सबै उद्देश्यको आटा
- 1/2 चम्मच लसुन पाउडर
- 1 चम्मच नमक
- 1/2 चम्मच मिर्च
- ड्यास केन्ने मिर्च
- बारबेक्यू सस को लागि:
- 1 1/2 कप टमाटर क्याचअप
- 2 चम्मच ब्राउन शुगर, पैक
- 1 चम्मच गुमाउँछ
- 1 चम्मच
- सोया सस
- 1 चम्मच साइडर सिरका वा शराब सिरका
- 1/2 चम्मच लसुन पाउडर
- 1/2 चम्मच प्याज पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
- खाना भण्डारण बैगमा चिकन जांघ राख्नुहोस्। आटा को मिश्रण, 1/2 चम्मच लसुन पाउडर, नमक, काली मिर्च, र केयेन को एक ड्यास। बैगमा आटा मिश्रण राख्नुहोस् र कुखुराको टुक्रालाई कोट गर्न हिलाउनुहोस्।
- ठूलो स्किलेटमा, मध्यम गर्मीमा मक्खन र तेल उचाल्नुहोस्। सबै पक्षहरूमा चिकन जांघ र खैरो थप्नुहोस्।
- यसबाहेक, एक सानो सससेन मा सस अवयव संयोजन। मिश्रणलाई एक सिमेरमा ल्याउनुहोस्, प्रायः स्ट्राइकिंग गर्नुहोस्। 1 मिनेटको लागि सिम्मर गर्नुहोस्, त्यसपछि गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
- ढिलो कुकरको कुखुरीको घुमाईमा खरानी मुर्दा जाडो राख्नुहोस्। चिकनमा 1 9 कप गरम बारबेक्यू सस मिक्स र सबै टुक्रालाई राम्रो तरिकाले कोटमा बदल्नुहोस्।
- आवरण र LOW मा 5 देखि 7 घन्टा, वा उच्च मा 3 देखि 4 घण्टाको लागि पकाउनुहोस्। चिकनले काँधको साथ सजिलै सजिलै धकेल्छ। चिकन वा चिकन काट।
- छाडिएको बन्स या स्लाइडर बन्स संग डिल अचार र कोलस्लवा साथ छाडिएको चिकन को सेवा गर्नुहोस्।
* क्यालोरी काउन्टको अनुसार क्यालोरी र बोसो तुलना
बेकार चिसो बिना चिकन जांघ (4 औंस); 170 क्यालोरी, 11 ग्राम कुल मोटा
बेकारहीन पोर्क क्यान्सर रोस्ट (4 औंस); 2 9 0 कैलोरी, 23 ग्राम कुल वसा
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 386 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 95 मिलीग्राम |
| सोडियम | 794 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 27 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 32 g |