चाँडै जाडोको हिसाबमा, सलादहरू त्यागेर धेरै तातो र हावा र हार्दिक स्टकहरूको लागि सीधा टाउको। हामी सलाद बनाउन जारी राख्न सिफारिस गर्छौं, तर तपाईको रणनीति परिवर्तन गर्नुहोस्। कुरकुरा, चिसो लेफ्टिन र ककड़ीको सट्टा, उत्तम ठंडको मौसमको डिशको लागि न्यानो, भुना हुआ भिजेको प्रयोग गर्नुहोस्!
कूलफ्लुवर फ्लोरेटहरू छिटो हिउँमा कुरकुरा, निविदा र हल्का रूपमा चकित हुन्छन्। ताजा अनारको बीउ ताजा पार्दै तातोपन र हल्का बनावट थप्नुहुन्छ, रातो प्याजले राम्रो मसालेदार काटनलाई थप्छ। पिस्ता एक क्रंची भित्तामा लिन्छ, र ताजा अजमोद र नींबूले चीजहरू र सलाद-जस्तै राख्दछ। बस किनभने यो जाडोको मतलब होइन तपाईंको व्यंजनले ताजा र उज्ज्वल स्वाद गर्दैन! यदि रूस्ट चिकन वा स्टिकसँग सेवा गर्न नि: शुल्क महसुस हुन्छ भने, यदि तपाईं आफ्नो डिश बेईन चाहनुहुन्छ। (पुण्य उद्देश्य!)
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 प्रमुख फूलहरु (मध्यम फ्लोरेट्स मा कटौती)
- 2 चम्मचहरु canola (या तेल grapeseed)
- 1 चम्मच अनुहार जमीन
- 1 चम्मच ग्राउण्ड जीरा
- नमक र काली मिर्च
- 1/4 मध्यम लाल प्याज (पतला कटाई)
- 2 चम्मच नींबू रस
- 2 चम्मच प्रिय
- 1/3 कप ताजा अनारको बीउ
- 2 हेल्पिंग चम्मच ताजा अजवा (कटाई)
- 2 चम्मचों भुना भयो पिस्ता (खुराक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- आफ्नो ओवन 425 एफ गर्न Preheat
- ठूलो बेकिंग पानामा, तेल, हल्दी र सीरा संग फूलगोला फ्लोरेट्स टच गर्नुहोस्। एक मात्र तह र नुन र काली मिर्चको साथ मौसम।
- लगभग 20 मिनेटको लागि रोस्ट, एक चोटि टुप्पो लगाउन वा गोभी-कलर सम्म कुरकु-टेंडर र स्थानहरूमा खरानी हुन्छ।
- बीचमा, सानो कटोरामा रातो प्याज राख्नुहोस् र ठुलो पानीमा ढाक्नुहोस्। 20 मिनेटको लागि बस्न र पूर्णतया निकास गरौं।
- नींबूको काली र मासुको साथमा गरम कूलफ्लोर टान्नुहोस्। लामो समयसम्म केही मिनेटको लागि शान्त गरौं।
- ठूलो कटोरामा भुना हुआ कूलफ्लोवर थप्नुहोस्। माथि तल्लो लाल प्याज, अनारको बीउ, अजवा र पिस्ताको साथ।
- कोठाको तापमानमा सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 120 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 46 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 4 जी |