लिथुआनियाई गाढा राई रोटीको लागि यो सजिलो नुस्खा - रगिन डुओना - एक घना, चिसो ढोका हो कि सम्पूर्ण गेहूंको आटा संग हल्का हुन्छ। यसलाई कुनै स्टार्टर चाहिँदैन, त्यसैले यो तुरुन्तै सँगै आउँछ। हल्का रोटी बनाउन को लागी यो सजिलो रूसी राई रोटी नुस्खाको रूपमा , खमीरको दुई प्याकेजहरू प्रयोग गर्न सकिन्छ र पूर्ण-गेहूंको आउँ स्यालो पुरा-गेहूंको आटा वा सबै उद्देश्यको आटा संग निरन्तर हुन सक्छ। र यहाँ लेफ्ट्रोभर राइ रोटी व्यञ्जनहरू छन् ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप दूध (स्केलेड)
- 2 चम्मच मक्खन
- 2 चम्मचौं शताब्दी
- 1 चम्मच नमक
- 1/2 कप पानी (लुकेवार्म)
- 1 प्याकेज सक्रिय सुकेको खमीर
- 4 प्याला गाढा राई आउँ
- 2 1/2 प्याला पूरै गेहूंको आटा
- वैकल्पिक: 2 चम्मच कर्ण बीज
- 1 ठूलो अन्डा सेतो (पिट)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो कटोरा वा मिक्सर मिक्सरमा मक्खन, चीनी, र नुनमा स्केलेड दूध राख्नुहोस्। ठिक नभए सम्म।
- पानीमा खमीर लुकाउनुहोस्। दूध को मिश्रण मा राइ को आटा को 3 खमीर मिश्रण र 3 कप जोड्नुहोस। राम्ररी बिर्नुहोस्, त्यसपछि बाक्लो रोई आटा र खरानीको बीउमा भने, यदि प्रयोग गर्नुहोस्। आवरण गर्नुहोस् र दोहोरो सम्म उठाउन दिनुहोस्।
- पूरै सम्मको गेहूंको आटा जोड्नुहोस् र घुँडा घुमाउनुहोस्। राइ आटा सामान्यतया चिपचिपा छन् त्यसैले आटा थप राख्न नदिनुहोस्। आटामा आकृति र आकारमा 2 गोल वा ओग लामो रोटहरू विभाजित गर्नुहोस्। नक्कल-रेखांकित प्यानहरूमा राख्नुहोस्। हल्का प्लास्टिक लपेटोसँग आवरण गर्नुहोस् र दुबै दुग्ध नछोडौं। पिटेको अन्डा सेतो।
- यसबाहेक, गर्मीको उज्यालो 450 डिग्री। 15 मिनेट बेक गर्नुहोस्। 350 डिग्रीमा तापक्रम घटाउनुहोस् र थप 35 देखि 45 मिनेट लामो समयसम्म उठाउनुहोस् वा तुरुन्तै पढ्ने थर्मामीटरमा 1 9 0 डिग्री रजिस्टर गर्नुहोस्। प्यानहरू बाट पूर्ण रूपमा ठुलो तार तारमा घुमाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 62 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 57 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |