जिङब्रेड लामो समयदेखि एक लोकप्रिय मसाले केक भएको छ, सम्भवतः 1700 सेकेण्डसम्मको डेटिङ। लफायेट जिन्जरब्रेड, माई बल वाशिंगटन को अदरक रोटी को रूप मा पनि जाना जाता छ, एक समान नुस्खा हो।
यो जिंजरब्रेड नुस्खाले छुट्टै छुट्टाछुट्टै मिठाई उपचार गर्न वा वर्षको कुनै पनि समयको लागि गुलाबी अदरक आटा, अण्डा, दालचीनी र तितली समावेश गर्दछ। जिन्जरब्रेडमा केही किशमिशहरू वा घुमाउनेहरू थप्न नि: शुल्क लाग्छ।
यो जिंजरब्रेड माथि मिठो व्हाइड क्रीम वा मिठाई सॉस संग।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप / 4 1/2 औंस सबै-उद्देश्यको आटा
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/4 चम्मच नुन
- 2 चम्मच जमीन
- दालचीनी
- 1 चम्मच ग्राउन्ड अदरक
- 1 ठूलो अन्डा (
- हल्का पीडा )
- 5 चम्मच ब्राउन शुगर (पैक, हल्का वा अँध्यारो)
- 1/2 कप गहरा गुलाब
- 1/2 कप
- तितली (या खट्टा दूध)
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 एफ।
- एक 8 इन्च स्क्वायर प्यान ग्रीस र आटा।
- कटोरामा आटा, नुन, सोडा र मसाले मिलाउनुहोस्। राम्रो तरिकाले जोड्न र अलग गर्न हलचल वा whisk।
- मिक्सिंग कटोरामा हराएको अण्डा, शर्करा, गुलाबी, मक्खन र पिघल मक्खन जोड्नुहोस्। सुचारु नभई हराउनुहोस्।
- धीरे - धीरे सिफित सूखी सामाग्री जोडें; मिश्रण गर्न हिसाब सुचारु नभई हराउनुहोस्।
- ब्याटरलाई तयार प्यानमा राख्नुहोस् र लगभग 30 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा हिलाउनुहोस्।
सुझावहरू
तरटरमिल्कले केक ब्याटरमा अम्लता थप्दछ, जसले केक टिन्डर र नमलाई मद्दत गर्दछ। यो बेकिंग सोडा संग अन्तरक्रिया गर्दछ, कार्बन डाइअक्साइड थप गर्दछ, जसले केकलाई हल्काउँछ। यदि तपाईंसँग तितली छैन भने, तपाईं लियोनको रस संग सिरिया दूध वा सिरका र दूध बनाउन सक्नुहुन्छ। केवल 1 1/2 चम्मचको नींबूको रस वा सिरका तपाईको मापन कपमा राख्नुहोस् र 1/2-कप लाइनमा दूध थप गर्नुहोस्। कम्तिमा 5 मिनेटको मिश्रण राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 213 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 115 मिलीग्राम |
| सोडियम | 452 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |