एक साधारण सेबको रस अन्न, लहसुन, र सिजनहरू यो दुबला बीफ रोस्ट स्वाद। स्वादिष्ट रोजगारीको भोजन वा आइतबारको खानेकुराको लागि मसलायुक्त आलु संग यो रोस्ट को सेवा गर्नुहोस्।
सम्बन्धित नुस्खा: काली र लसुनको आँखाको चट्टान
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1
- गोलाकारको आँखा , लगभग 3 देखि 4 पाउण्ड
- 4 लौह लसुन, प्रत्येक कटौती 4 देखि 6 स्लाइडहरूमा
- 1 चम्मच पेपर
- 1 चम्मच मिर्च पाउडर
- 1/4 चम्मच लसुन पाउडर
- 1/4 चम्मच ग्राउण्ड ग्लोबल
- 1/2 चम्मच नुन
- ड्यास काली मिर्च
- 1 कप सेब रस
- 1/4 कप सब्जी तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक पाङ्ग्रा चाकू संग, मासुको भुरामा गहिरो स्लाट काट्नुहोस् र प्रत्येक मा लसुन को झुकावलाई घुमाउनुहोस्। भुटानमा समान तुरुन्तै अन्तरिक्ष गर्नुहोस्।
- पेपरिका, चिनी पाउडर , लसुन पाउडर, क्युमिनियम, 1/2 चम्मचको नुन, र काली मिर्च; भुटानमा रगत र ठूलो खाना भण्डारण बैगमा राख्नुहोस्। तेल र सेबको रस थप्नुहोस्। थन्कालाई सील गर्नुहोस्, फ्रिज गर्नुहोस् र 2 घण्टाको लागि खानुहोस्।
- गर्मी ओवन 325 एफ सम्म
- एक उथली प्यान र भुनामा भुइँमा राख्नुहोस्, खाली, लगभग 25 मिनेट प्रति पाउन्ड, वा मध्यम दुर्लभ लागि एक मासु थर्मामीटरमा लगभग 145 एफ सम्म।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 591 |
| कुल मोटा | 33 जी |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 16 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 202 मिलीग्राम |
| सोडियम | 210 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 65 g |