तातो चापाatis (भारतीय लुगाफार्म ) सँग यो सरल वेगाई सेवा गर्नुहोस्। तयार गर्न र धेरै स्वादिष्ट गर्न सजिलो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 माध्यम / 250-300 ग्राम गोभी (धेरै पतला कटाई)
- वैकल्पिक: 2 मध्यम आलु (तिमाहीको लम्बाइमा र त्यसपछि पतला कटाई)
- वैकल्पिक: 1 कप फ्रोजन मटर (वा
- ताजा मटर )
- 2 tbsps सब्जी / canola / सूरजमुखी पकाउने तेल
- 5-6
- करी पातहरु
- 1/2 tsp। दाँतको बीउ
- 2
- हरित मिर्च (कटा राम्रो)
- 2-इन्च टुक्रा अदरक (ग्रेटेड)
- 2
- ठूलो टमाटर (1 इन्च घन)
- 1/2 tsp turmeric पाउडर
- 1 चम्मच धनिया पाउडर
- 1 चम्मच cumin पाउडर
- 1 चम्मच लाल मिर्च पाउडर (कम मसालेदार को लागि कम प्रयोग गर्नुहोस)
- नमस्कार स्वाद
- ताजा धनिया, कटाई (गार्निशको लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम फलाममा एक प्यानमा तेल हाल्नुहोस्। जबरजस्ती बीउ रोप्न नसक्ने दाँतको बीउ , हरियो मिर्च, करी पात र तलना थप्नुहोस्।
- अदरक र हलचल थप्नुहोस्। टमाटर थप्नुहोस् र कुल्दो नभएसम्म पकाउनुहोस्।
- यदि तपाईं मटर र आलु प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ भने, अब तिनीहरूलाई थप्नुहोस्। 4-5 मिनेटको लागि कुक गोभी जोड्नुहोस् र त्यसपछि हल्दी, धनिया, जीरा, रातो मिर्च पाउडर र नुनको स्वाद। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
- आवरण, सिम्मर र 10 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- ताजा कटा भयो धनुष संग गार्निश र गरम चापापाट ( भारतीय फ्लैट फ्र्रेड ) र एक टंगनी पिक संग सेवा गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 276 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 255 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 58 g |
| आहार फाइबर | 1 9 |
| प्रोटिन | 12 जी |