पोोजोल म्याक्सिको राज्य जलिस्कोबाट उत्पन्न एक धनी सूप हो। यो एक हृदयको स्वादको भरिएको छ जुन यो प्याज र लसुन जस्तै सुँगुर र सब्जिहरु बाट हुन्छ।
केही अवयवहरूले रातभर सताउन आवश्यक छ। यदि तपाईं सूखे घरको प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ भने, रातोरातमा हल्का नमकीन पानीमा सास फेर्न सुनिश्चित गर्नुहोस्। तपाईं निम्पामल वा ताजा होमिन पनि प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउण्ड
- पोर्क लिइन (सानो क्यूबमा काटेर)
- 1 सम्पूर्ण प्याज (खुर्सानी र कटा कटा)
- 1 चम्मच लसुन पाउडर (या लहसुन को 5 लौंग, खुर्सानी र diced)
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 1 चम्मच ग्राउण्ड जीरा
- 1/2 चम्मच अयगानो
- 1/4 चम्मच ग्राउंड लौंग
- 4 हरियो चाइल्स (भुना भयो, खुवाइयो र diced)
- 1 jalapeno (बीउ, र पतले diced)
- 2 चम्मच तेल (या खराबी)
- 2 कप सूखे घर (या 3 कप ताजा nixtamal hulls हटाया संग)
- 1/2 चम्मच नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम गर्मीमा ठूलो ससान्तिमा हीटको तेल।
- प्याज र लसुनको लगभग दुई मिनेटसम्म साउथ गर्नुहोस्।
- प्याज र लहसुनको साथ प्यानमा भुराको मासु।
- कम से कम 2 इन्चको मासु कोषमा पर्याप्त पानी थप्नुहोस्।
- सुकेको घराना, नमक, जीरा, अयगान्डो, लौंग, काली मिर्च र चिल्लोहरूमा हलचल। (यदि सूखे को बट्टा ताजा घर को प्रयोग गरेर, यस समयमा थप नगर्नुहोस्।)
- 1 घण्टाको लागि सिम गर्नुहोस्।
- तरलबाट मासु निकाल्नुहोस्।
- थप मोटो हटाउनुहोस् र मासु काटेर सानो क्यूबमा काट्नुहोस्। छुट्याइएको।
- तरल बदल्न को लागी चिकन भाइरस जोड्नुहोस्।
- यदि ताजा घर वा nixtamal प्रयोग भने, यो समयमा यो थप्नुहोस्। अतिरिक्त घण्टाको लागि सिम्मर
- क्यूब्ड पोर्कमा थप्नुहोस् र अतिरिक्त 20 मिनेटको लागि सिम्मर गर्नुहोस् वा घरको नभएसम्म राम्रो पकाएको छ। नमस्कार स्वाद।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 344 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 64 मिलीग्राम |
| सोडियम | 514 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 24 जी |