पोलिश राजकुमार एक शानदार शरद ऋतु ककटेल हो जो मिक्सोलॉजिस्ट जोनाथन पोगश द्वारा बनाईएको छ। यसले धेरै सुन्दर तत्वहरूलाई एक नरम वेनिला वोडका साथै सिजन, कद्दू र क्रेनबेरीको दुई स्वाद समावेश गर्दछ। यो सबै अण्डा सेतो संग एक साथ ल्याइएको छ, जो एक मोटो, क्रीमयुक्त, धनी बनाउन धनी बनावट जो कि स्वादिष्ट छ। यो एक पेय हो जुन तपाईं लामो समयसम्म सबै सीजनको सेवा गर्न सक्नुहुन्छ र धन्यवाद खाने खाना समाप्त गर्ने एक राम्रो तरिका हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- Sobieski Vanilia वोदका
- 5
- cranberries
- पिच
- कद्दी मसला
- 1/2 औंस ताजा नींबूको रस
- 3/4 औंस
- सरल सिरप
- 1
- अण्डा सेतो
यसलाई कसरी बनाउने?
- मिक्सिंग गिलासको तलमा, सरल सिरप र नींबूको रसमा क्रेनबेरी र मसाले मल ।
- त्यसपछि बाँकी अवयवहरू र सुक्खा हिला थप गर्नुहोस्।
- त्यसपछि बर्फ थप्नुहोस् र फेरि हिर्काउनुहोस्।
- ठुलो मार्लिन गिलासमा तनाव र गारिशको लागि 3 फ्लोटिंग क्रेनबेरीहरू थप गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 341 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 420 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 28 जी |