यो घर काजुन boudin, boudin ब्लान्क को रूप मा पनि जाना जाता छ, प्याज मांस र लीवर र चावल को परंपरागत मिश्रण छ, प्याज र seasonings संग। भरपूर मिश्रण कजुन गन्दा चावलको जस्तै छ।
घर का बना सॉसेज भाप हुन सक्छ वा ढिलो हुन्छ वा ब्रेस्ड। पार्टी वा पछाडिको घटना तयार गर्न यो उत्कृष्ट सउज हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउंडको पोर्क मासु (लगभग 30 प्रतिशत बोसो)
- 1 1/2 पाउन्ड पोर्क जिगर
- 2 चम्मच नुन
- 2 चम्मच कालो मिर्च
- 3 गुच्छा हरियो प्याज (सानो कटा भयो, विभाजित)
- 1 ठूलो प्याज (काट्ने)
- 12 कप चावल (पकाएको)
- 1 चम्मच अजल (कटाई, विभाजित)
- 1 धेरै सॉसेज आवरण
यसलाई कसरी बनाउने?
- पोर्क, लिभर, नुन, र काली मिर्च एक ठूलो सस्यान मा राख्नुहोस्।
- पानी संग कवर र एक फोडा ल्याउन त कम गर्मी को लागि कम।
- जबसम्म मासु धेरै निविदा र बिछ्याउने बेला कुकुर।
- स्लट चम्मचको साथमा भित्ताबाट मासु हटाउनुहोस्। भित्तालाई अलग गर्नुहोस्।
- कटाई हरियो प्याजको 1/2 कप र एक कटोरा मा अजवा को बारे मा आधा आरक्षित र अलग।
- बाक्लो तापनि, बाँकी हरा प्याज र अजमोरीमा मासु र प्याज पीस गर्नुहोस् ।
- आरक्षित 1/2 माटो हरित प्याज र बाँकी अजमोरी, चावल र रमाई ड्रेसिङ बनाउनको लागि आरक्षित स्टोथको साथ माटो मासु मिलाउनुहोस्।
- सॉसेज फुलर प्रयोग गरेर ससज कोसिसमा ड्रेसिङ राख्नुहोस्।
- फ्रिज हुने वा फ्रिज हुन सक्छ।
- खाना खाएर तयार हुनुहोस्। फ्रिज वा माइक्रोवेव नपढ्नुहोस् किनकि यो सिक्न र आवरण फट्याउनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 686 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 78 मिलीग्राम |
| सोडियम | 33 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 103 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 33 जी |