एक ताजा र रंगीन पास्ता सलाद कि एक टंगनी ग्रीक दही ड्रेसिङ को अतिरिक्त द्वारा चमकिएको छ।
यो पिकनिकको लागि एकदम राम्रो छ वा तपाईंको अर्को बर्तन-किस्मतको खाना खानको लागि हल्का शाकाहारी प्रस्तावको रूपमा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- सलादका लागि:
- 1 पाउंड। पास्ता, (तपाईंको छनौट, हामीले रोटोनीको प्रयोग गर्नुभयो, पकाएको, पकाएको र ठुलो)
- 2 कप ताजा बच्चा पालक (कटाई)
- 1
- ठूलो ककड़ी (खुलिएको, बीउ, र दाई)
- 1 पाउंड। चेरी वा अंगूर टमाटर (आकारमा आधा घण्टा या चौथाईमा)
- 2 हरित प्याज (पतला कटाई)
- 1/4 कप लाल प्याज (पतला diced)
- 2 मध्यम गाजर (ग्रेटेड)
- 1/2 कप तुलसी पातहरु (प्याके, ताजा, कटा भयो)
- 1 चम्मच। ताजा टकसाल (कटाई)
- 1/2 lb. feta पनीर (काटने आकार क्यूब्स मा कटौती)
- वैकल्पिक: 1/4 कप कटामा कालकाटा जैतून
- नमस्कार स्वाद
- काली मिर्च (स्वादको ताजा स्थान)
- ड्रेसिङको लागि:
- 1/2 कप ग्रीक दही (घिमिरे)
- 1/2 कप खट्टा क्रीम
- 1/2 कप जैतून का तेल
- 3 चम्मच।
- balsamic सिरका
- 2 चम्मच। डिल पनीर रेशा
- 1 चम्मच। चीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मध्यम कटोरा मा, जब सम्म संयुक्त ड्रेसिंग अवयव को साथ संयुक्त सम्म। प्लास्टिक लपेटोसँग आवरण गर्नुहोस् र प्रयोग गर्न तैयार नभएसम्म फ्रिज गर्नुहोस्।
- प्याकेज दिशानिर्देश अनुसार पास्ता खाना पकाउनुहोस्। यो खाना पकाउँदा, तपाईं सब्ज र जडी बूट गर्न सक्नुहुनेछ।
- एक ठूलो कटोरा मा पास्ता र फिटा पनीर को बाहेक सबै सलाद सामाग्री को संयोजन गर्नुहोस। नमक र ताजा जमीन कालो मिर्च संग हल्का र सिजन टस गर्नुहोस्।
- जब पास्ता पकाएको छ, राम्ररी निलो पार्नु र ठंडे पानी भित्र ठोक्नु राम्रो हुन्छ।
- सलाद सामग्रीमा पास्ता थप्नुहोस् र ड्रेसिङमा मिश्रण गर्नुहोस्। पास्तालाई हल्का तुल्याउन जब सम्म राम्रो तरिकाले ड्रेसिंग र सामाग्री संग लेपित राम्रो तरिकाले वितरित गरिन्छ। (धेरैजसो ड्रेसिङ प्रयोग गर्दा तपाईलाई मजा लिनुहोस्)। फटा क्यूबहरू अन्तिममा थप्नुहोस् र कुरकुराबाट बच्न हल्का ट्रेस गर्नुहोस्।
- सेवा गर्न तैयार नभएसम्म फ्रिज गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 501 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 35 मिलीग्राम |
| सोडियम | 390 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 56 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 16 जी |