चिनियाँ नेवारको सूपको रुपमा चिनिन्छ, चिनियाँ निगलको घामको स्वादको लागि यो नुस्खाले चट्टानको शर्कराको साथमा एक मिठाई मिठाई सूप बनाइएको छ।
लेगन्ड यो छ कि पक्षी को घोंसले सूप को खपत को एक स्वास्थ्य र सौंदर्य पुनर्स्थापित गर्न र उमेर को प्रभावहरु लाई फिर्ता गर्न सक्छ। तपाईं कल्पना गर्न सक्नुहुन्छ, जोरी अझै पनि यो मा छ।
वास्तविक समस्या वास्तविक स्विफ्टलेट पक्षीको घामहरू भेट्टाउँछन् किनकी तिनीहरू अनावश्यक वस्तु बनिरहेछन्, तर वास्तविक चीज बेच्न अनलाइन एशियाई पेपरहरू छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस पक्षीहरू
- 4 कप पानी
- 7 देखि 8 चम्मच चट्टानहरू चट्टान चट्टान, वा स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- पक्षीको जातहरू तयार पार्न, धेरै घण्टा वा रातभरको लागि चिसो पानीमा भिजाउनुहोस्। राम्रो कुल्ला। जालहरूमा जानुहोस् र कुनै ढीलो प्वाइजहरू निकाल्नुहोस्।
- चिन्तामा पानीको बर्तन ल्याउन र दुईवटा मिनेटका लागि चराको घामहरू झिकेर दुईवटा पक्षीको जालहरू उर्लेर। नाली र फेरि पानीको बर्तन जोड्नुहोस्, एक फोडा ल्याउन र 5 मिनेट सम्म उबाल। नाली, राम्रो कुल्ला र सुकेको सुक्खा।
- बत्तीमा पक्षीको नाकहरू राख्नुहोस् र 4 कप पानी जोड्नुहोस्। एक फोडा लिएर ल्याउनुहोस् जबसम्म चराको घाम धेरै नरम हुन्छ (2 घण्टा सम्म)। भंग गर्न हल गर्दै चट्टानको शर्करा थप्नुहोस्।
- सूप हटाउनुहोस्।
नोट: तपाइँ यो विशेष अवसरको लागि बचत गर्न चाहानुहुन्छ। प्राध्यात्मक पक्षीको नाकहरू निकै महँगो हुन्छन्, अचम्म लाग्दो छैन कि घामहरू तीतोले निलोको कडा लाराबाट आउँछ। रोमान्टिक साँझको लागि यो एक राम्रो छनौट हुन सक्छ, किनभने चराको घाम एक एकरूपात्मक हुन अफवाह छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 5 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 11 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |