कोर्नब्रेड ड्रेसिंग दक्षिणी छुट्टी को खाने को मेनू मा एक अनिवार्य चीज हो। हाम्रो परिवारले शरदको लागि एक चिसो उर्ल्यो र केही कुखुरालाई ड्रेसिङमा थपे, तर एक राम्रो गुण (अधिमानतः नुन-नुन) स्टक पनि काम गर्नेछ। यो संस्करण लगभग आधा क्यान्सर र आधा ब्रेडक्रमा छ।
किनकि यो आधारभूत क्यान्ड ड्रेड ड्रेसिङ हो, यो सबै प्रकारका विविधताहरूमा खुला छ। यो भन्न को लागी कि विविधता को आवश्यकता छैन। यो स्वादिष्ट छ जस्तो छ! केही स्वादको लागि सुझावहरू र विविधताहरू हेर्नुहोस् र विचार-एडहरू र कसरी ढिलो कुकरमा पकाउन पकाउने।
ड्रेसिंग बनाउन वा राम्रोसँग बनाएर तपाईंको मनपर्ने कोर्न ब्रेडको प्रयोग गर्नुहोस् दक्षिणी शैली कोर्नब्रेड मिक्स। मिठो कोर्ने रोटी वा मिश्रणबाट जोगिन प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 चम्मच मक्खन
- 1 1/2 कप कटा केलरी
- 1 कप कटा प्याज
- 5 कप टर्न कर्नब्रेड क्रम्ब्स
- 4 कपले सादा सेतो रोटीको टुक्रा टुक्रा बनायो
- 2 1/2 प्यागा मुर्दा भाँडा
- 1 चम्मच सूखे पत्ता
- थाइम (क्रमांक)
- 2 चम्मच खसेको बाली
- 1 चम्मच सूखे मार्जोरम (क्रमांक)
- 1 चम्मच नमक
- 1/2 चम्मच ताजा तातो कालो मिर्च
- 2 ठूलो
- अण्डा, पीटा
यसलाई कसरी बनाउने?
- ताप ओवन देखि 400 एफ (200 सी / ग्याँस 6)। बटर 9-द्वारा -13-द्वारा-2-इन्च पाक प्यान।
- एक ठूलो मिश्रण कटोरा मा, मकई रोटी र रोटी क्रमांक मिलाउनुहोस्।
- सानो कम गर्मीमा मध्यम-कम गर्मीमा, मक्खन पिच्छे; अजमेर र प्याज जोड्नुहोस्। प्याज पारदर्शी हुन्छन् जब सम्म प्याज र पनीर निविदा हुन्छ। रोटी र कुखुराको टुक्राको टुक्रा संग सब्जी मिश्रण जोड्नुहोस्; कुखुराको भित्तामा हिउँद थिम, ऋषि, मार्जोरम, नमक र काली मिर्चमा हिउँद राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्। स्वेच्छामा स्वाद र समायोजन गर्नुहोस्। पिसाब अण्डाहरूमा हिँड्नुहोस् जब सम्म राम्रो हुन्छ।
- तयार पाक प्यानमा ड्रेसिंग फैलाउनुहोस्। कडा रूपमा लिनुहोस् र लगभग 30 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। अनलक गर्नुहोस् र लगभग 20 मिनेटको लागि बेकिंग जारी राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 384 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 150 मिलीग्राम |
| सोडियम | 694 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 1 9 |