यो अक्सर तपाईं कुगेल नुस्खा मा आउन सक्दैन जुन अण्डा समावेश गर्दैन। तर यो डेयरी-फ्रि, अखरोट-मुक्त, अण्डा-मुक्त मीठो आलू कुगेलको सम्पूर्ण गेहूंको आटा र यसको सट्टा नींबूको रस मात्र हुन्छ। मूल सब्जियां, सेब र उज्ज्वल नींबू को उत्तेजना को संकेत संग, यो भारी आलु कुगल्स को एक राम्रो विकल्प हो। र नबिर्सनुहोस् - " सुश्री रश होशानामा खेलको नाम हो ", ग्यारि शिमोनी भन्छिन्, "यो कुगलले तपाईंको नयाँ वर्षको उत्सवको लागि उत्तम छुट्टी साइड डिश गर्नेछ।"
Recipe Testing Tip:
सम्पूर्ण सेतो गेहूंको आटा (कहिले काहिँ कहिलेकाहीँ सेतो सम्पूर्ण गेहूं भनिन्छ) यो नुस्खामा राम्रो तरिकाले काम गर्दछ। यो नियमित रूपमा सम्पूर्ण गेहूंको आटाको पोषणको तुलनामा पोषण हो, तर नियमित रूपमा सम्पूर्ण गेहूंको आटा भन्दा तलको नाजुक स्वाद छ।
मिरी रोकोकोभट्ज द्वारा सम्पादित
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ठूलो मीठो आलु, (लगभग 1 पाउन्ड) खुल्यो
- 2 देखि 3 माध्यम Yukon गोल्ड आलु (लगभग 1 पाउन्ड), खुल्यो
- 1 गाजर, पिक्सेल र ट्रिममिड
- 1 सेब, cored
- 1/2 कप पुरा गे गेडा आटा
- 1/2 कप शर्करा
- 1/3 कप तटस्थ तेल, जस्तै Canola वा अंगूर
- घिमिरे र 1/2 लेमन को रस
- 1/2 चम्मच कोशर वा समुद्री नमक
- 1/2 चम्मच दालचीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ओवन पहिले 350 डिग्री एफ (175 डिग्री सेल्सियस) पहिले। 8x8x2 वा समान आकारको पाक प्यान गर्नुहोस्, वा गैर-स्टिक स्प्रेको साथ स्प्रे गर्नुहोस्।
2. खाना प्रोसेसर वा बाकस कटरको प्रयोग गरेर आलु, गाजर र स्याउलाई टुक्रा बनाइदिन्छ। ठूलो कटोरामा स्थानान्तरण गर्नुहोस्। पूरै गेहूंको आटा, चिनी, तेल, नींबूको छाती र रस, नमक र दालचीनी जोड्नुहोस् र राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
3. ब्याटरलाई प्यान्टमा राख्नुहोस् र माथि निलो पार्नुहोस्, हल्का रूपमा थिच्नुहोस्। पन्नीको साथ राख्नुहोस्।
45 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा उठाउनुहोस्, उजागर गर्नुहोस्, र अर्को 15 मिनेटको लागि बेकिंग जारी राख्नुहोस्, वा कुगेल सेट नभएसम्म र किनारहरू सुनको हुन्छन्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 2 9 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 360 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 47 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 3 जी |