स्वादपूर्ण डामसोन प्लमहरू चिनियाँ र ती कडा कडा हुन्छन्। छाला एक कालो नीलो बाट नजिकैको-ब्ल्याकबाट पर्दछ .यो जामको लागि विशेष गरी राम्रो बिरुवाको विविधता हो।
चूंकि धेरै भन्दा अधिक डामसन प्लम "क्लिङस्टोन" हो जुन पत्थरलाई फलबाट अलग गर्न गाह्रो हुन सक्छ। यदि गड्ढे धेरै जिज्ञासा हुन्छन् भने, तपाईं तिनीहरूलाई बाँडेर बिस्तारै लुगा लगाउन सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप दाग गरिएको चीनी (थोडा थप यदि प्लम टेर्ट हो)
- 1/2 कप पानी
- 1 दालचीनी स्टिक
- 2 पाउन्ड डामोन प्लम, प्याज
यसलाई कसरी बनाउने?
- कपाल, पानी, र दालचीनी स्टिक जोड्नुहोस्। 3 मिनेट को लागि उबाल, या जब सम्म मिश्रण सिरप छ।
- प्लम सिरपमा थप्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। गर्मी, आवरण घटाउनुहोस्, र प्लमलाई 10 मिनेटको लागि वा धेरै निविदा सम्म सम्म।
तपाईं पनि मन पर्छ
दालचीनी संग पकाएको पकाएको फलको टुक्रा
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 254 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 65 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |