Anticuchos दक्षिण अमेरिका मा एक लोकप्रिय स्ट्रीट खाना , विशेष गरी पेरू मा। प्रायः पारंपरिक पेरू एन्टिचुचोस बीउले बनाएको हृदयबाट बनाइएको छ, तर मरिच गरिएको चिकन (एन्टिओचुस डे पोलो) वा स्टेक एन्टिओचोस पनि लोकप्रिय छन्।
पेरूभियन शैली एन्टिचुओ लसुन, सिरका, जीरा, र जीजी पान्का , एक हल्का लाल मिर्च मिर्च संग स्वादको स्वादको साथ प्रयोग गरिन्छ जुन पेरुभेल खाना पकाउने गरिन्छ। तपाईं स्पिड एजी पान्का फेला पार्न सक्नुहुनेछ वा विशेष स्टोरहरू वा लैटिन खाना बजारहरू, वा अनलाइनमा एजी पान्का पेस्टलाई जारित गर्न सक्नुहुन्छ।
Anticuchos सबै भन्दा राम्रो हो यदि माटो को अनुमति दिइन्छ कि त्यो रातभर मा रातो खाना खाई जान्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 12 लसुन को लौह
- 1 tablespoon cumin
- 1/4 कप smoky हल्का चिलानी काली मिर्च पेस्ट (दाजी प्यानका, यदि उपलब्ध छ)
- 1/2 कप सिरका (विभाजित)
- 1 चम्मचको नमक
- 2 चम्मच ताजा खुर्सानी
- 2 देखि 3 पाउन्ड स्टिक (
- sirloin , tenderloin)
यसलाई कसरी बनाउने?
- बीफलाई 1 1/2 इन्च टुक्राहरूमा काट्नुहोस् र एक अपमानजनक कटोरा वा डिशमा टुक्राहरू राख्नुहोस्।
- माश / लसुनलाई लसुन कुकुरको साथ, वा मोर्टार र मोतीको साथ। पेस्ट बनाउन आवश्यक भए सानो पानी थप्नुहोस।
- अन्न तयार पार्नुहोस्: सानो कटोरामा, कुचल लसुनको मिश्रण, सिरका को 1/4 कप, 1/4 कप चिलानी काली मिर्च, 1 चम्मच जीरा, 1 चम्मच नुन र 2 चम्मच ताजा मिर्च मिर्च।
- मासुको माला र राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्। रेफ्रिजरेटरमा रातो रातो माछाको मासु खानुहोस्। यदि तपाईं समयको लागि थिचिएको छ भने, कम से कम 1 घण्टाको लागि मासु खानुहोस् कोठा कोठामा।
- ग्रिल तयारी गर्नुहोस्। स्किर्सहरूमा टुक्रा बीफहरू राख्नुहोस् (प्रत्येक स्किपरमा 4 टुक्राहरू, आकारमा निर्भर गर्दछ)।
- 1/2 कप सब्जीको तेल, 1/4 कप सिरका, र गन्धको चुटकीको टुक्रा बनाउनुहोस्।
- प्रत्येक पक्षमा लगभग 5 मिनेटको लागि स्किभर ग्रिल गर्नुहोस् वा इच्छित दानको लागि। खाना पकाउँदा धेरै चोटि मासु टाँस्नुहोस्।
- कोब मा चावल र मक संग anticuchos सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 434 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 160 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,293 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 55 g |