कच्चा कलरकार्ड ग्रीन्सको लागि यो सरल र आश्चर्यजनक स्वादिष्ट नुस्खाले तपाईंको शरीर पोषक तत्वको समर्थनको पछाडिको प्रदान गर्दछ। कोलार्ड ग्रीस क्रसफेरोसेज सब्जी परिवारमा छन् र तपाईंको आहारमा उनीहरूको कडा स्वास्थ्य लाभका लागि समावेश हुनुपर्छ। विटामिन कश्मीर, ए, सी र फोलोटमा पनि खनिजहरू म्याङ्गनीज र क्यालियममा कोलोरी सागहरू उच्च छन्। कोलार्डहरू रक्तले कोलेस्ट्रोललाई कम गर्न जान्छन्, क्यान्सर रोक्न, हृदय रोग प्रदान गर्न र फाइबरमा धेरै उच्च छन् जसले पाचन समर्थन प्रदान गर्दछ। यी एन्टिओक्सिडेंट, एन्टिभ्युमेन्ट्री पत्तिको मज्जा लिनुहोस् जब तपाईं सक्नुहुन्छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 कप कोलार्ड ग्रीन्स (1 गुच्छा, 1/2 इन्च स्ट्रिप्स मा कटौती)
- ताजा अदरकको 1 इन्च टुक्रा (खुबै र ग्रेटेड वा जस्ट गरिएको)
- 1 सानो क्लोभ लहसुन (थिचिएको वा मिनिसिङ)
- 1/4 चम्मच तातो पानी कालो मिर्च
- 1/4 चम्मच समुद्र नमक (वा 1 चम्मच
- नामा shoyu )
- 1 चम्मच
- agave nectar
- वैकल्पिक: 1 चम्मच
- कच्चा चढाईको तेल (जस्तै तिल, नरिवल वा जैतून)
यसलाई कसरी बनाउने?
सबै अवयवहरू सँगसँगै टाँस्नुहोस्। तपाईं आफ्नो हातहरु संग ग्रीस मालिश गर्न चाहानुहुन्छ कि सबै स्वादिष्ट वस्तुहरु लाई फैलाउने र तुरुन्तै कोट खाएर सुनिश्चित गर्न सक्दछ। तपाईं छिटो खान सक्नुहुन्छ वा एक घण्टा सम्म बस्न अनुमति दिन सक्नुहुन्छ। यसले स्वादको लागि मज्जा हटाउन र ग्रीसमा कम गर्न समय दिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 56 9 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 21 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 116 जी |
| आहार फाइबर | 32 g |
| प्रोटिन | 29 जी |