गुर्दे सेम, चिकन छाती, प्याज, टमाटर, चिइल, र जीराको साथमा एक चिकन मिर्च विधि।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड बेकार चिकन छाती हाल्नु, छाला बिना
- 1 मध्यम प्याज, कटा भयो
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 2 डिब्बे (15 देखि 16 औंस प्रत्येक) पिन्टो सेन्स, पकाएको र पिसाब
- 1 गर्न सक्छन् (14.5 औंस) diced टमाटर, undrained
- 1 गर्न सक्दछ (4 औंस) काली मिर्चको काली मिर्च
- 1/2 कप पानी
- 1 चम्मच कटा हुआ सिलिलेरो
- 2 चम्मच मिर्च पाउडर
- 1/2 चम्मच ग्राउण्ड जीरा
यसलाई कसरी बनाउने?
- टुक्रा काटेर आकार टुक्राहरू मा काट्नुहोस्। खाना पकाउने स्प्रेको साथ ठूलो स्किलेट स्प्रे गर्नुहोस्।
- भून चिकन मध्यम गर्मी मा; प्याज, लसुन, सेम, टमाटर, चिल्लो मरिच, भाइरस वा पानी, सेलिन्ट्रो, चिनी पाउडर र जीरा जोड्नुहोस्।
- आवरण स्किलेट र लगभग 20 मिनेटको लागि उकालो।
अधिक
- बेक्ड चिकेन स्मोकर पेपरिकासँग
- लसुन र जडीबुटीको साथ भुना भयो चिकन क्वाटर
- मेक्सिकन चिकन क्यासेल
- तिरीको सेतो चिकन चिली
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1137 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 95 मिलीग्राम |
| सोडियम | 20 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 163 जी |
| आहार फाइबर | 47 g |
| प्रोटिन | 84 जी |