यो पनि क्रेनबेरी मार्टिनि भनिन्छ, कन्ट्रीनिन एक प्रकोपपोलिटन को एक साधारण विविधता हो। यो वोदका र क्रेनबेरी ककटेल त त सुकेको क्रेनबेरी किशमिशको साथ (वाडका पहिलामा एक घन्टाको लागि लुगा लगाएको) वा तातो क्रेनबेरी संग गार्न सकिन्छ। यो एक धन्यवाद भोजन को लागि एक अद्भुत पूरक हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 1/2 औंस
- वोडका
- 1/2 औंस
- क्रेनबेरी लिकर वा
- क्रेनबेरीको रस
- गारिशको लागि सूखे क्रेनबेरी किशमिश वा ताजा क्रेनबेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शिकारी वा बर्फको साथ काँचमा काँचमा अवयवहरू डाल्नुहोस्।
- राम्रो तरिकाले हलचल ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- गिर्सीमा क्रेनबेरी छोडेर गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 237 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |