पेरिसको पूर्वी क्षेत्रमा एक जिल्लाको नाममा बर्को सॉसको यो संस्करण रोडे र स्टिकहरूको लागि एक savory चटनी हो। यो सेतो शराब र कटा कट्टरहरू कम गरेर र त्यस आधारभूत डेमी-च्वाइसमा सिंक गर्दै ।
नोट: बर्सी भनिन्छ अर्को चटनी छ, तर यो डेमी-चमक को बट्टा एक मूल माछा पर्वत बाट बनाइन्छ, र यसरी माछा र समुद्री खाना खानाको साथमा सेवा गरिन्छ। बर्की सॉस आई को लागि नुस्खा हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पन्ट
- डेमी-चमक
- 1/4 कप सेतो शराब
- 2 चिसोपहर आउनेछ (कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक भारी तलल्लो सससेन मा, दाखरस र सुगाहरु जोड्नुहोस्। तरल फोल सम्म न्यानो, गर्मी को थोडा कम र सिमर जारी रहें जब तरल को लगभग तीन चौथाई देखि कम भयो।
- डेमी-च्वाइस थप्नुहोस्, त्यसपछि कम गर्मीमा उमिलो र लगभग 10 मिनेटको लागि कम।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 21 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |