चान चान याकी एक तातो बर्तन डिश हो, जुन जापानको उत्तरी टापु, होक्काडोडो को एक क्षेत्रीय खाना हो। सामन र विभिन्न प्रकारका सब्जिहरु एकै साथमा तातो प्लेटमा पकाएका हुन्छन् र मेमो आधारित सस संग अनुभवी हुन्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 सामन फाइलहरू
- 1 प्याज (थोरै कटाई)
- 1/2 गाजर (पतली मा कटौती 1/2 इन्च चौडाई आयत)
- 4 सानो हरित घंटी काली मिर्च (कोर 1/2 र चौडाई चौडाई आयतमा काटिएको)
- 1/2 गोभी (लगभग 1/2 पाउन्ड, 1 इन्च टुक्रामा काट्नुहोस्)
- 1/2 पाउन्ड बीन मुर्दा
- 1 गुच्छा
- enoki मशरूम (छंटनी र आधा लम्बाई मा कटौती)
- 3 tablespoon miso
- 2 चम्मच मृत्यु
- 1 चम्मच खातिर
- 1 चम्मच शुगर
- नमक स्वाद
- काली मिर्चको स्वाद
- वैकल्पिक: मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
- गलत, मृत्यु, खातिर र कटोरामा रमाउनुहोस्।
- नमक र काली मिर्चको साथ सिजन सामन।
- ठूलो स्किलेटमा बीउ सब्जी तेल वा बीबीक्यूमा गरम प्लेटमा गरम प्लेट।
- कुखुरामा राख्नुहोस्।
- प्याज, हरित घंटी काली मिर्च, र सामन वरपर गाजर राख्नुहोस्।
- सलाम र अन्य सब्जियों मा गोभी, सेम फुर्ती, र enoki मशरूम राख्नुहोस्।
- जबसम्म सब्जियां लगभग नरम हुन्छ, आवरण र भाप कुक।
- सामग्रीलाई कम गर्न तान्नुहोस्, र सामग्रीहरूमा miso मिश्रण राख्नुहोस्।
- सामन पकाइएको बेला कवर र भाप पकाउनुहोस्।
- यदि तपाइँ चाहनुहुन्छ भने माथिमा मक्खन माथि राख्नुहोस्।
- सबै चीजहरू सजिलैसँग सस संग मिल्दछन् जसलाई तपाईंले खान्नुहुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 380 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 55 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,001 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 38 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 29 जी |