Bercy Saus I
पेरिसको पूर्वी क्षेत्रमा एक जिल्ला पछि नामक बर्को सॉस, माछा र समुद्री खानाको बर्तनको लागि समाप्त चटनी हो। यो सेतो शराब र कटा कट्टरहरू कम गरेर र त्यसो भएमा आधारभूत माछा वेगोमा उक्लेर ।
नोट: बर्सी भनिन्छ एक अर्को चटनी छ, तर यो एक माछा पर्वत को बट्टा मूल डेमी- चमकबाट बनाइन्छ, र यस प्रकार माछाको सट्टा घुमाउरो र स्टिकसँग सेवा गरिन्छ। बर्की सॉस II को लागि नुस्खा हेर्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्: आमा सॉस
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 pint माछा velouté
- ¼ कप सेतो शराब
- 2 चम्मच कटा भयो
- 1 चम्मच कटा भयो अजवा
- 1 चम्मच मक्खन
- नींबूको रस, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक भारी तलल्लो सससेन मा, दाखरस र सुगाहरु जोड्नुहोस्। तरल फोल सम्म न्यानो, गर्मी को थोडा कम र सिमर जारी रहें जब सम्म तरल कम से कम आधा कम भयो।
- Velouté थप गर्नुहोस्, त्यसपछि एक उमिलो गर्न कम गर्मी र लगभग 5 मिनेट को लागि कम।
- मक्खन र कटा अजवाहीमा हलचल। नींबूको रस संग स्वादको मौसम र ठीक छ।
Bercy Saus को बारे मा 1 पन्ट बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 26 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 47 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |