यी सरल चेरी संरक्षणहरू केवल दुई अवयवहरूद्वारा बनाइन्छ: तातो पिचेर चेरी र चिनी।
यदि तपाईं तापमान गेज गर्न कैंडी बनाउने थर्मामीटर प्रयोग गर्नुहुन्न भने, फ्रिजमा केहि थोरै परीक्षणहरू परीक्षणका लागि छन्। एक पटक यो जेल चरणमा पुग्दा, तपाईंको औंलाले यो माध्यम मार्फत मार्ग सिर्जना गर्दा मिश्रण थोपा झिक्न सक्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 कपडा मीठो चेरी, पिडा
- 4 कप शर्करा
यसलाई कसरी बनाउने?
- आफ्नो काम क्षेत्र, क्यानर, जार, लिड र फल तयारी गर्नुहोस्। केनिंग र उबलने जल प्रसोधनको लागि जारको तयारी गर्नुहोस् ।
- ठूलो अनावश्यक बर्तनमा चेरी र चिनो जोड्नुहोस् ; आवरण गर्नुहोस् र 2 देखि 4 घण्टाको लागि खडा गर्नुहोस्। मध्यम गर्मी मा एक फोडा लाओ; खाना पकाउनुहोस्, जबसम्म मिश्रणले जेल परीक्षण पास गर्दछ, लगभग 220 F देखि 222 एफ सम्म। सटीक हुन, तापमान पानीको उबलते बिन्दु भन्दा माथि 8 डिग्री हुनुपर्छ, जुन तपाईंको अक्षांशमा निर्भर गर्दछ।
- परीक्षण गर्न (यदि तपाईं कैंडी बनाउने थर्मोमीटर प्रयोग गर्नुहुन्न), मिश्रणको चम्मच प्लेटमा राख्नुहोस् र त्यसपछि फ्रीजरमा एक मिनेटको लागि राख्नुहोस्। धीरे आफ्नो औंला मिश्रण को माध्यम ले धक्का। यदि यो तपाईले आफ्नो औंला यसको माध्यम ले झिकेर यो झिक्न हुन्छ भने, जेल बिन्दु पुग्यो। यदि यो तयार छैन भने, फ्रीजरमा अर्को सफा सफुर राख्नुहोस् र केहि मिनेट दिनुहोस्।
- समाप्त चेरी संरक्षणहरूलाई बाँझिएको जारमा लुकाउनुहोस्, लगभग 1/2 इन्च हेडस्पेस छोड्नुहोस्। रित्तो लिडहरू र केङ्का साथ रिमहरू सफ गर्नुहोस् र छाप्नुहोस्। उबलने पानीको स्नानमा 10 मिनेटको लागि जारलाई प्रसोधन गर्नुहोस् (निर्दिष्ट निर्देशनहरूको लागि माथिको लिंक हेर्नुहोस्)।
तपाईं पनि मन पर्छ
सजिलो सानो ब्याच स्ट्राबेरी जाम
ताजा चेरी पाई भर्ती पकाउनुहोस्
चेरी प्रेटेलिस डेसर्ट पकाउनुहोस्
सजिलो व्यक्तिगत चेरी मोमबत्तीहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 48 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 0 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |