यस सब्जी लासागना कोजर सलाद र लसुन रोटी संग सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 1/2 कप कटा प्याज
- 3 लौह लसुन, मिनिड
- 1/2 कप diced हरा मिर्च
- 1/2 कप diced लाल मिर्च
- 1/2 कप diced zucchini
- 8 औंस। कटाएको मशरूम
- 2 26 औंस जार स्पैग्टी सॉस वा 6 कप घर का बना स्प्यागेटी सस
- कोषेर नमक र कालो मरिच स्वाद
- 15 औंस भाग-स्किम रिकोटा पनीर
- 2 ठूला अण्डाहरू, हल्का पीडा
- 1 कप टुक्रा भयो
- asiago पनीर
- 12 ओवन-तैयार लासागना नूडल्स, जस्तै रोन्जोनी वा बारिला
- 1 कप ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर
- 2 कप टुक्रा भयो
- मोजजारेल पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्व ओवन 375 डिग्री एफ।
- एक ठूलो (12- 14 या 14 इन्च) स्किलेट मा जैतून को तेल को गरम गर्मी मा गरम गर्नुहोस। प्याज, लसुन र काली मिर्च थप्नुहोस्। सब्जहरू सफा गर्न सुरु नभएसम्म धेरै मिनेट बस्नुहोस्।
- जुचिन र मशरूम थप्नुहोस्। सब्जियों को आफ्नो पानी को अधिकांश छोड दिए सम्म 2-3 मिनेट सम्म साउट। स्पागेटी सॉस मा हलचल।
- एक फोडा ल्याउनु, त्यसपछि गर्मी घटाउनुहोस् र चटनीले लगभग 7-10 मिनेट उकालो दिनुहोस्। चिसो र मौसम समायोजन गर्नुहोस्।
- एक मध्यम कटोरा मा, मिश्रण रिकोटा पनीर, अण्डा र asiago पनीर सँगै। छुट्याइएको।
- 9/13 प्यानको तलबाट 3/4 कपको सब्जी चटनीको बारेमा चम्मच। चार लेसागना नूडल्सका साथ माथि, माथिल्लो तिर जान। यो ठीक छ यदि तिनीहरूले ओवरलैप गर्नुहोस्। 1/2 को रिकोटा मिश्रण संग, पर्मेसन पनीर र चटनी को 1/3।
- चार अधिक लेसागना नूडल्स संग, बाकी रिक्ति मिश्रण, 1 कप कटा हुआ मोोजजारे पनीर र चटनी को 1/3 संग। बाँकी लासागना नूडल्स र बाँकी स्प्याग्टी चटका साथ शीर्ष। स्पेगेटी सॉस मा बाँकी मोज़ार्सेला छिडाउनुहोस्।
- एल्युमिनियम पन्नीसँग आवरण गर्नुहोस्, र 30 मिनेट पाना गर्नुहोस्। पन्नी हटाउनुहोस्, र सुनको र बुलबुली सम्म अर्को 10-20 मिनेटहरू लिनुहोस्। 15 मिनेट पहिले काटने सब्जी लासागना आराम गर्न दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1459 |
| कुल मोटा | 50 g |
| पागलिएको बोसो | 25 g |
| असंतृप्त फैट | 18 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 344 मिलीग्राम |
| सोडियम | 6, 9 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 146 g |
| आहार फाइबर | 10 जी |
| प्रोटिन | 103 जी |