काजू नटले सब्जी तलीको चावलको लागि यो साधारण नुस्खामा स्वास्थ्य लाभको मात्रा थप गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- चिसो-फ्राइङको लागि 2 चम्मच तेल
- 1 चम्मच ताजा अदरक
- 1 मध्यम प्याज, diced
- 1/2 कप जमेको मक्का वा मटर
- 1/2 रेड घंटी काली मिर्च, छुटेको, diced
- 3 1/2 कप पहिले पकाएको
- सुगन्धित चावल
- 2 चम्मच सोया सस या स्वाद को लागि, या मोटी सोया सस, शाकाहारी ओस्टर सॉस, या एक संयोजन
- काली मिर्च, स्वाद गर्न
- 3/4 कप काजू
- 1 हरा प्याज, पतला कटा
- नमस्ते स्वाद, वैकल्पिक
यसलाई कसरी बनाउने?
- गर्मीको तेलमा तापनि तेल वा मध्यम ऊँची उचाईमा प्यान साईट गर्नुहोस्। अदरक जोड्नुहोस्, सुँगुर सम्म हलचल। प्याज थप्नुहोस्, लगभग 2 मिनेटको लागि हलचल, नरम नभएसम्म।
- चकलेटको किनारमा प्याज पुर्नुहोस्। जमेको मकई वा बीचमा मटरहरू थप्नुहोस्, र 1 मिनेटको लागि हलचल-फ्ररी। किनारमा पुश गर्नुहोस्, मध्यमा रातो रङ काली मिर्च र 1 मिनेटको लागि हलचल।
- पान को बीच मा चावल जोडें। घुमाउरो घुमाउरो घुम्न (लगभग 2 मिनेट) सम्म घुमाउनुहोस्, स्पट्युला प्रयोग गरेर चावल घुमाउन र प्यानको वरिपरि घुमाउन। (नोट: तपाईं चावल जोड्ने सब्जिहरु हटाउन अघि प्यान धेरै भीड छ भने, र seasonings थप गर्नु अघि तिनीहरूलाई जोड्नुहोस्। यो सामान्यतया आवश्यक छैन किनकि चावल पहिले नै पकाइएको छ किनकी चावल पहिले पकाएको छ र केवल को माध्यम ले गर्म गर्नुपर्छ ।)
- सोया सस र मरिचमा हलचल। काजूमा हलचल हरित प्याजमा हलचल। यदि चाहानुहुन्छ भने स्वाद र सिजन जोड्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 593 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 258 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 118 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 13 g |