रातो रेंटल र टमाटर सूप बनाउन सजिलो छ; यो धेरै कम समय लाग्छ, पोषणशील छ, र बनाउन सस्तो छ।
स्वस्थ दाल र टमाटर को बावजूद, तपाईंलाई केहि स्टक पनि चाहिन्छ। यदि तपाइँसँग फ्रीजरमा स्टक छ भने, अहिले यो प्रयोग गर्ने समय हो। यो एक विकल्पको रूपमा स्टक घन प्रयोग गर्न राम्रो छ। यदि सब्जी स्टक प्रयोग गर्नुहोस् यदि तपाईं शाकाहारी सूप चाहनुहुन्छ भने, अन्यथा चिकन राम्रो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 7 औंस / 200 ग्राम रातो लाल दाँत, राम्ररी धोएको र कुनै पनि चिल्लो हटाइयो
- 1½ प्वाइन्ट / 750ml स्टक (माथिको परिचय हेर्नुहोस् जुन कुन स्टक प्रयोग गर्नका लागि)
- 3/4 पाउन्ड / 3 9 0 ग्राम टमाटरको
- ड्यास नमक
- ड्यास मिर्च
- 1 tbsp
- तातो धनिया (सिलिलाउरो) वा त्रागगन पातहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठुलो दाल एक ठूलो साउसेन वा स्टकस्पेसमा स्टकसँग राख्नुहोस्। फोहोर ल्याउनुहोस् र 10 मिनेटको लागि खाली पकाउनुहोस्। प्यानको आवरण गर्नुहोस्, गर्मी कम गर्नुहोस् र 15 मिनेटको लागि उकालो गर्नुहोस्।
- दाल, स्टक, टमाटरहरू (कुनै पनि जुस समेत) र ताजा जडीबुटीहरू खाना प्रोसेसरमा र सुत्ने सम्म ब्लिट्ज राख्नुहोस्।
- सूपलाई प्यानमा फर्काउनुहोस् र थोडा कम गर्नुहोस् वा मोटाईसम्म तपाईले मन पराउनुहुन्छ।
- नमक र काली मिर्चको साथमा स्वाद र स्वादको साथमा सानो क्रीम संग सेवा गर्दछ। तपाईलाई यो डिश सँगसँगै चाहिन्छ केहि कुचल रोटी र सानो मक्खन।
एक पल्स सामान्यतया बिरुवाको बिरुवा जस्तै बीम, मटर, र दाल को बीउ को मतलब छ। दालहरू प्रायः तिनीहरूका कच्चा अवस्थामा खानुपर्छ, तर प्रायः त्यो पल्स सुकेको छैन।
एक पल्स को उत्कृष्ट विशेषताहरु मध्ये एक छ कि यो प्रोटीन मा उच्च छ, र शाकाहारिक आहार को लागि एकदम राम्रो अतिरिक्त बनाइन्छ। समान रूपमा, तिनीहरू मासु खाना खानेहरूका लागि एक स्वस्थ विकल्प हो। यसमा थपियो, उनीहरूले पनि एक ढिलो रिलीज कार्बोहाइड्रेट हुन् भन्ने तथ्यले लामो समयसम्म पूर्णतया महसुस गर्ने भावना प्रदान गर्दछ, जसले मद्दत पुर्याउन मद्दत पुर्याउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 217 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 423 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 17 जी |