हड्डी-इन्स चिकन भागहरूसँग यो अन्नको प्रयोग गर्न आवश्यक छ र आवश्यक रूपमा खाना पकाउने समय समायोजन गर्नुहोस्। यो कुनै पनि ग्रील्ड वा बिरुद्ध चिकनको लागि सजिलो छ। तपाईंको अर्को दक्षिणपश्चिम प्रेरित चिकन तरकारीको लागि स्वादिष्ट!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/3 कप सब्जी तेल
- 1/3 कप पानी
- 1 लिफाफे टोको मसाला मिश्रण
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच लसुन पाउडर
- 4 देखि 6 चिकन स्तन हल, बेकार
यसलाई कसरी बनाउने?
- खाद्य भंडारण बैगमा तेल, पानी र सीजनहरू मिलाउनुहोस्।
- चिकन टुक्राहरू थप गर्नुहोस्, बगाल मुछाउनुहोस्, र चिकन लेपित राख्न कहिलेकाहीं 2 देखि 4 घण्टाको अन्त्य हुन्छ। लगभग 3/4 कप अचार बनाउँछ।
- मोटाईमा निर्भरता अनुसार, प्रत्येक पक्षमा 5 देखि 7 मिनेटको लागि मज्जा र ग्रिल वा भालाबाट चिकन लिनुहोस्। यदि तपाईं बर्खास्त ससाना को रूप मा ढालना को उपयोग गर्न चाहते हो, यसलाई उपयोग गर्नु भन्दा पहिले स्टोवेटोप मा सससेन मा पूर्ण फोडा ल्याउनुहोस्। कुखुराले काँधमा फ्याँकिएको बेला जब रस सफा गर्छ।
अधिक व्यञ्जनहरु:
- बेकन र पनीर संग चिकन स्तन
- टमाटरको साथ चिकन
- हर्ब बेक्ड चिकन स्तन
- मधुमक्खी चिकनसँग
- सजिलो चिकन पिर्मेसन
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 9 0 |
| कुल मोटा | 59 g |
| पागलिएको बोसो | 14 जी |
| असंतृप्त फैट | 27 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 27 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 265 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 88 जी |