मीठा, सरल, र सुन्दर, "ट्राट" मार्गेटिता मूल मा एक हर्बल मोड हो र बनाउन को लागी सजिलो छ। जब पेय ओस्कर हेर्ने पार्टनरहरूको लागि डिजाइन गरिएको थियो, यो धेरै धेरै पटक गणना गर्नको लागी एकदम राम्रो छ र गम्भीर रूपमा केहि चीजहरू प्रभावित गर्न उत्तम तरिका हो।
यो मार्जारिता रक्रो प्रोन भनिन्छ रकका प्याटर भनिन्छ जुन एक ठूलो टाईला भनिन्छ जसले पेट्रो टेक्लाबाट अपग्रेड गर्छ जसले पहिले नै विश्वसनीय र चिकनी ट्युबिलस लाई नयाँ स्तरमा लिन्छ। रिपोसोसो तपाईले शीर्ष-शेल्फ संस्करणबाट आशा गर्नुहुने सबै चीज हो। यद्यपि यो उच्च मूल्य बिन्दु मा बेचीन्छ, यो अझै पनि एक महान ककटेल मा मिश्रण को लायक छ, तपाईं केवल अधिक छनौट गर्न चाहान्छ।
जब तपाइँसँग यो टक्टिला हातमा छ भने, बाँकी मार्जारिता सजिलो छ र यसले सधै सुन्दर लिभेंडर सरल सिरप को सुविधा दिन्छ, जसले मूल मार्गरेटितामा ट्रिपल सेकेन्ड गर्दछ। सिरप वास्तवमा यो बनाउन भन्दा ठुलो लामो लाग्दछ र यदि तपाईं मेरो जस्तै लेभेनडर प्रेमी हुनुहुन्छ भने तपाईले पाउनुहुनेछ कि यो तपाईंको पट्टीमा आवश्यक छ।
पेय प्रस्तुतीकरणमा अन्तिम टिप्पणी ... गार्निशको लागि candied लेभेनडर सिर्जना गर्न, केवल लवेंडरको स्पिग्रिज संग यो candied फूल प्रविधिको प्रयोग गर्नुहोस् । एक विकल्पको रूपमा (किनकि उत्तम लेभेंडर ब्लमो सधैँ उपलब्ध छैन), तपाईले तपाइँको गिलासलाई यो सजिलो लेभेंडर शर्करामा रिम गर्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस टिका (
- Roca Patron Reposado )
- 3/4 औंस लिम रस (
- ताजा )
- 3/4 औंस सरल सिरप (
- घर का बना लैवेंडर सिरप )
- Garnish: candied लवेंडर
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- एक ठुलो ककटेल गिलासमा राख्नुहोस् (एक चीनी रिमको साथ यदि चाहियो भने)।
- कैंडीड लवेंडर संग गार्निश।
Recipe Courtesy: Patron Spirits
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 9 0 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 17 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 22 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |