जब तपाईंसँग बीम को बम्पर फसल छ भने, तपाईं किसानको बजारमा बसोबास गर्न को लागी विरोध गर्न सक्नुहुन्न, "उनलाई राख्नुहोस्" वर्ष-रात्रीको आनन्द लिन। सानो, जवान, दासी-रहित पेय छनौट गर्नुहोस् र तिनीहरूलाई पूर्ण गर्न वा ठूला ठूला टुक्रा बनाउनुहोस्।
यहाँ थप बीट व्यञ्जनहरू छन् ।
लगभग 8 पन्ट जार बनाउँछ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड बीट (सानो, जवान बेई पकाएको, ठुलो, र खाली)
- 2 कप पानी
- 3/4 कप सिरका
- 1 चम्मचको नमक
- 2 चम्मचौं शताब्दी
यसलाई कसरी बनाउने?
- यदि तपाई सानो सानो पातहरू फेला पार्न सक्नुहुन्न भने ठूला बीटहरू टुक्रा पार्नुहोस् ताकि तिनीहरू तपाईंको केनिंग जारहरूमा फिट हुनेछन्। 1/2-इन्च हेडस्पेस छोडेर, सफा, बाँझिएको पिन्ट जारहरूमा पेइला बीटलाई दृढ तुल्याउनुहोस्।
- एक मध्यम बर्तन मा, शेष अवयवहरू मिलाउनुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। बीटहरू बीचमा विभाजित गर्नुहोस्, जारहरूमा पूर्णतया पूर्ण रूपमा ढाक्नु, तर अझै 1/2 इन्च हेडस्पेस छोड्नुहोस्।
- नयाँ, बाँझिएको लिडहरू र केङ्गहरूसँग आवरण जारहरू थोरै बलियो बनाउँदछ। 15 मिनेटको लागि 1 9 54 मा गरम पानीको पानीमा प्रसोधन गर्नुहोस्, जारका पक्का पछाडि कम्तिमा 1 इन्च पानी निस्कन्छ। भाषाहरू प्रयोग गरेर जार हटाउनुहोस् र पपिंग शोरको लागि सुन्नुहोस् एक राम्रो वैक्यूम सील बुझ्न। यदि ढक्कन दाँत भएमा, जार सही तरिकाले प्रोसेस गरिएको छैन र सामग्रीहरू त्यहि दिन उपभोग गर्दछ वा खारेज गर्दछ। के छल्का साथ वा बिना 6 महिनासम्म भण्डार गर्नुहोस्।
- नोट: गृह क्यान्सर प्रोजेक्ट कोसिस गर्नु अघि , के पढ्नका लागि क्यान्सर क्यान्सर कम्पनीको बारेमा के भन्न सकिन्छ भनेर पढ्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 8 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 120 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |