कथामा यो लोकप्रिय मध्य-1 9-शताब्दी रोमान्टिक इन, यसको साउसेजको लागि प्रसिद्ध छ, ग्राहकको मनपर्दो थियो। समय बचत गर्नका लागि, महाराजले बेस्सरी मासुको मिश्रणलाई सघाउको आकारको सिलिन्डरमा बनायो र चारकोलमा ग्रीक बनायो। ग्राहकहरू "दैलेख बिना छालाहरू" मा रमाईएका छन्, र त्यसोभए यी सन्यासहीन सॉसेज mititei को रूपमा भनिन्छ वा "द मरू।"
Mititei पनि भेडा या पोर्क संग एक संयोजन, र patties या मासु बल्ब र ग्रील्ड, बिरुवा, पैन-फ्राइड या ओवन मा पकाया संग बनाइन्छ। इन्डोर ग्रिलहरू पनि राम्रो, पनि।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउंड जमीन चक
- 1 पाउंड मैदान पोर्क
- 2 tablespoons
- जैतून का तेल
- 2 चम्मच पानी
- 3 देखि 9 पतला कडा लसुन लौको वा स्वाद
- 2 चम्मच थिम
- 1 चम्मच गरम रातो मिर्च फ्लेक्स वा स्वाद
- 1 चम्मच हट हङ्गेरियन पेपरिका वा स्वाद
- 2 चम्मच खराबी बीउ
- 1 चम्मचको नमक
- 1 चम्मच तातो पानी कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- 1 पाउन्ड ग्राउण्ड चक, 1 पाउन्ड ग्राउण्ड पोर्क, 2 चम्मच जैतून का तेल, 2 चम्मचको पानी, 3 देखि 9 मिनेटमा लसुन कबूतर, 2 चम्मच थिम, 1 चम्मचको तातो कालो मिर्च, 1 चम्मच हट हङ्गेरियन पेपरिका, 2 चम्मच खराबी, बीउ 1 एक ठूलो कटोरा मा चम्मच नमक र 1 चम्मच कालो मिर्च राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्, आफ्नो हात माटो मासु राख्न को लागी प्रायः झिक्दै। कटोरा कचौरा र कम से कम 6 घण्टा वा रातभर फ्रिज गर्नुहोस्।
- केही कम हातले हातहरू प्रयोग गर्दै, मिश्रणलाई 18 बराबरको अंशमा विभाजित गर्नुहोस् र 3 इन्च लामो र 1/1 इन्च मोटीको ओवल साउसेजमा बनाइन्छ।
- ग्रिल, ब्रोइल वा पैन-फ्ररी 7 मिनेट प्रति छेउ वा 15 मिनेटको लागि 350 डिग्रीमा बेक गर्नुहोस्।
- टमाटर र हरा प्याज सलादका साथ सेवा गर्नुहोस्, खट्टा क्रीम छिपाएर पकार्काइ, पकाएको आलु वा फ्रान्सेली फ्रिज, वा चावलको साथ।
- "Mititei" ठूलो एपटेकरहरू बनाउन र स्यान्डविचमा अर्को दिन ठुलो ठुलो छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 407 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 131 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,259 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 41 जी |